Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Módny raj

 

Každá žena sa chce páčiť! S touto túžbou sme sa všetky narodili a zostáva v nás až do konca. Nezáleží na našom veku, jednoducho to máme všetky v sebe. Každá z nás si určite pamätá tie časy, keď sme dlhé hodiny stáli pred zrkadlom a pozerali na seba, či sa budeme druhým páčiť v tom, čo máme oblečené. Bábiky sme si obliekali do rôznych vecičiek, sukničiek, česali im vlásky, robili vrkôčiky, kým sme neboli spokojné s ich outfitom.

Keď sme dostali nejaké nové oblečenie, tak sme skákali od radosti a tešili sa, kedy nám ho už konečne mama dovolí obliecť do školy, aby nám kamošky závideli a obdivovali nás. Už vtedy sme sa fintili a skrášľovali. A ostalo to v nás podnes.

 

Malé parádnice

 

Teraz v dospelosti, keď sme už sami rodičmi, vieme, aké dôležité je pre dieťa oblečenie. Dnešné deti sú ovplyvnené módou natoľko, že si neoblečú na seba hocičo ako deti kedysi. Hlavne dievčatá a slečny. Vedia častokrát lepšie ako my, čo sa momentálne nosí v ich veku a samozrejme, túžia mať to, čo aj ostatní.

Svet dievčenskej módy nezaostáva v ničom za módnym svetom dospelých. Dievčatká túžia byť ako ich mamy, vo všetkom sa im podobať, najmä v oblečení. Niektoré mamičky dokonca chodia rovnako oblečené ako ich dcéry. Kráčajú vedľa seba ako originál a jej verná kópia.

V súčasnosti veľmi obľúbeným dievčenským oblečením sú pulóvre. Tenšie i hrubšie, jednofarebné, ale aj vzorové s potlačou alebo nejakým zaujímavým nápisom, športové i elegantné. Jednoducho pulóvre pre všetky malé i veľké parádnice.

 

Pulóvre pre všetky malé modelky

 

Aj dievčatá majú svoje idoly a vzory. V tom najmenšom veku je ním hlavne mama, neskôr kamarátky, v puberte hlavne filmové, seriálové alebo spevácke hviezdy. Chcú byť ako ony! Mať rovnaký účes, gestá, chôdzu a v neposlednom rade aj také isté oblečenie. Niekedy im toto obdobie vie vydržať poriadne dlho. Inokedy je to móda, ktorá nám diktuje, čo sa momentálne nosí.

Vďačným kúskom oblečenia pre dievčatá sú už spomínané pulóvre. Nie sú síce žiadnym novodobým výstrelkom dnešnej módy, ale neustále sa menia a prinášajú stále nové prekvapenia svojím vzhľadom či strihom.

Ak máte aj Vy doma malú parádnicu a potrebujete jej oživiť šatník, poradíme Vám v našom e-shope. V sekcii dievčenská móda nájdete bohatú ponuku dievčenských pulóvrov rôznych farieb, vzorov, strihov i značiek. Príďte si k nám obliecť svoju ratolesť za rozumné ceny a urobte svojim deťom radosť.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo