OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Lyžiarske nohavice pre dievčatá - Ako si užiť zimné radovánky

Kto má najväčšiu radosť a potešenie zo zimy, sú určite deti. Túžobne čakajú na prvé snehové vločky, na prvý mráz. Nevedia sa dočkať guľovačky, sánkovačky, korčuľovania či poriadnej lyžovačky. Toto všetko patrí k zimnému obdobiu a mali by sme tieto chvíle svojim deťom dopriať, veď aj my sme boli kedysi deťmi a milovali sme šantenie a bláznenie na svahu.

Je veľa vecí, ktoré neodmysliteľne patria k zime. Ale to čo je najdôležitejšie, je zimné oblečenie. Ak si chceme spolu so svojimi blízkymi naplno užiť zimné športy, mali by sme sebe i deťom zadovážiť kvalitné lyžiarske oblečenie, ktorého súčasťou sú i lyžiarske nohavice.

Čo si všímať pri výbere lyžiarskych nohavíc?

K lyžovaniu či akejkoľvek pohybovej aktivite patria aj nejaké tie pády či nepríjemnosti. Počas lyžovačky neraz spadneme alebo si sadneme na mokrú lanovku. Preto je výber lyžiarskych nohavíc veľmi dôležitý. Bezpochyby by sa mali vyznačovať vlastnosťami, ako sú vodeodolnosť, vetruodolnosť, priedušnosť a izolácia. Rovnako podstatné sú aj klasické atribúty, napr. dĺžka. Tú by sme nemali podceňovať najmä u mladších detí, pri ktorých často mávneme rukou a očakávame, že budú nosiť aj dlhšie nohavice. Určite do nich dorastú, ale nie je to ideálny spôsob ako ušetriť. Počas „dorastania“ sa nebudú cítiť vôbec príjemne a budú skôr hľadať všetky výhovorky, prečo na svah nejsť.  Platí to však pre všetkých, nielen pre deti, že by sme mali mať vždy adekvátne dlhé a široké nohavice k našej postave a veku.

Čo sa týka strihu, ten sa môže líšiť, ale príliš veľké odlišnosti to určite nebudú. Dôležité je aj spracovanie nohavíc. Rozhodne sa treba zamerať skôr na funkcie nohavíc ako napr. na ich vzor či farbu. Nohavice na lyžovanie predsa nemáme na sebe kvôli tomu, aby sme v nich vyzerali len dobre, ale preto, aby spĺňali svoje základné úlohy.

Všetky dievčatá na svah

Ak sa už Vaše ratolesti nevedia dočkať zimnej lyžovačky, tak by ste to mali čo najskôr zmeniť. Nemá Vaše dieťa lyžiarske nohavice alebo z tých starých už vyrástlo? Nič sa nedeje! Kvôli tomu sa nemusíte vzdať bláznenia na svahu. Kliknite si na našu webovú stránku a v sekcii dievčenské lyžiarske nohavice nájdete zaujímavú ponuku tohto odevu. Oblečte si Vašu slečnu do nových lyžiarskych nohavíc a roztočte to spolu na zjazdovke, ktorá už na Vás čaká!

zobraziť viac...
a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf