OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Návrat legín

 

I keď by sa nám možno zdalo, že legíny sú výdobytkom 20.storočia, nedajme sa tým oklamať. Tento priliehavý kus oblečenia tu bol totiž už v dávnej minulosti, keď sme ešte neboli na svete. Legíny majú dlhú históriu a prežili už viacero návratov.

Zaujímavosťou na nich je to, že ich zo začiatku nosili muži v podobe spodkov pod nohavice. Neskôr akoby upadli do zabudnutia, ale to iba preto, aby sa opäť vrátili v inej, štýlovejšej podobe. Návrat legín prišiel v 60. a 70. rokoch 20.storočia, v 80.rokoch sa stali legíny obľúbeným športovým oblečením a začiatkom 90.rokov dokonca v predaji predbehli aj obľúbené rifle.

 

Iné, a predsa stále zaujímavé a žiaduce

 

V dnešnej dobe pochopiteľne majú legíny iný celkový vzhľad ako voľakedy. Sú oveľa štýlovejšie a kombinujú sa omnoho nápaditejšie. Stali sa veľmi obľúbeným kusom oblečenia nielen u dospelých žien, ale aj mladých dievčat. Dnes je bežné, že legíny nosia dospievajúce dievčatá, napr. do školy alebo von s kamarátmi.

Rovnako ako v prípade dospelej ženy, platí aj u dievčat pravidlo, že legíny treba vedieť nosiť správne a mať na ne postavu. Pretože tak, ako môže dievča/žena vyzerať v legínach príťažlivo, rovnako sa môže stať aj chodiacou katastrofou.

Legíny sú veľmi pohodlným, obľúbeným a praktickým oblečením a pokojne môžu tvoriť základ nášho šatníka. Dnešné legíny poskytujú množstvo možností na rôzne kombinácie a nosenie na viacero príležitostí. Dievčenské legíny sú o to zaujímavejšie, že sú vyrábané vo viacerých pútavých farbách, vzoroch či strihoch, vhodné pre menšie dievčatá i väčšie slečny.

 

Buďte cool v nových legínach

 

Dnešné dievčatá či slečny nie sú ako deti minulosti, čo sa týka oblečenia. Nebudú nosiť čokoľvek, aj keď by im to rodičia prikázali. Ak áno, budú sa hádať o život, len aby dosiahli svoje. Majú totiž oveľa viac vyvinutejší cit pre módne trendy ako mali deti voľakedy a samozrejme, majú aj oveľa viac možností výberu.

Dnešné dospievajúce dievčatá sa rady parádia a túžia zapôsobiť na svojich rovesníkov, kamarátov či frajerov. A ako to najlepšie dosiahnuť v ich veku ak nie práve cez oblečenie? Módnym hitom sa stali pre túto generáciu mladých slečien legíny. Stačí, ak si ich oblečie jedna a už túžia po nich aj ostatné. Je to v ich veku celkom prirodzené. Navyše, legíny sú vďačným oblečením, pretože sa dajú kombinovať s rôznymi tričkami, topmi i topánkami.

V našom internetovom obchode ich tiež nájdete v rôznych farebných prevedeniach, vo viacerých vzoroch a svetových značkách. Môžete si vyberať z legín elegantných, športových alebo na bežné nosenie. U mladých dievčat je predpoklad, že ich netrápia kilá navyše, a preto ich postava môže dokonale v legínach vyniknúť. K tomu vhodné tričko veselej farby, tenisky a skvelý outfit je na svete!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo