Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Aj dievčatá sa chcú páčiť

 

Každá žena si určite dobre pamätá na svoje detské časy, keď sa rada parádila, hlavne, ak jej rodičia kúpili nové oblečenie. Keď sme prišli do veku, kedy sa nám začali páčiť chlapci a my im, každá z nás chcela byť tá najkrajšia a mať na sebe najnovšie oblečenie. Možno sa niektoré tajne maľovali a pudrovali, aby boli čo najkrajšie.

Móda bola vždy rozhodujúcim momentom a faktorom, ktorý nás ovplyvňoval už od detského veku. Dnes už malé dievčatá obdivujú svoje mamy a sú veľmi vnímavé aj na to, čo si oblečie nielen ich mama, ale aj ony samy. Jednoducho či chceme alebo nechceme, móda vždy bola, je a bude i naďalej súčasťou nášho každodenného života.

 

Veselá dievčenská móda

 

Voľakedy bolo akoby pravidlom, že dievčatá nosili sukničky a šatôčky a chlapci nohavice. Rodičia to mali v sebe hlboko zakorenené a tento jav bol vo vtedajšej spoločnosti samozrejmosťou. Vieme však, že móda by nebola módou, keby sa nerozvíjala ďalej a neprinášala neustále novinky. Podobne to bolo aj v prípade už spomínaného delenia oblečenia podľa pohlavia detí.

Dnes to už dávno neplatí a móda sa stala voľnejšou, liberálnejšou, zaujímavejšou a slobodnejšou. V dnešnej dobe nás nezväzujú nejaké spoločenské pravidlá či etikety v nosení oblečenia. Platí to nielen o móde dospelých, ale aj detí-dievčat. Vidieť na dievčatách nohavice je úplne normálne. Stávajú sa čoraz viac populárnejším oblečením medzi nimi a vďaka ich širokému výberu poskytujú veľa možností na mnohé kombinácie a experimentovanie.

 

Nohavice pre všetky slečny

 

Nohavice-oblečenie, ktoré dnes už všetci berieme ako samozrejmosť, niekedy museli prejsť veľmi dlhú cestu, kým sa dostali doslova na ženské či dievčenské telo. Veď všetci dobre vieme, že voľakedy nohavice boli iba výsadou mužov a ženy nemohli na ne ani len pomyslieť. Našťastie, žijeme v 21.storočí, keď nohavice sú samozrejmosťou u všetkých ľudí, dospelých i detí. Zdobia naše šatníky a nevieme si bez nich život už ani predstaviť. Dospelí po nich bežne siahajú, keď sa chystajú do práce, deti v nich zasa derú školské lavice alebo chodia von s kamarátmi.

Nohavice sú veľmi praktickým a vďačným kusom odevu, ktorý nesmie chýbať v našej skrini. Ak máte doma malú parádnicu alebo dospievajúcu slečnu, môžete ju potešiť kúpou dievčenských nohavíc v našom e-shope. Ponúkame Vám rôzne druhy, strihy, farby či značky nohavíc pre dievčatá, v ktorých sa zaručene budú cítiť sebavedome a pohodlne. Nemusíte strácať čas chodením do kamenných obchodov. V našom internetovom obchode si pokojne objednajte dievčenské nohavice, ktoré sa Vám najviac páčia.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo