Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Pre všetky malé i väčšie parádnice

 

Ak máte doma malú slečnu, viete o tom určite svoje. Len by sa parádila, možno tak, ako jej mama, zvŕtala pred zrkadlom, maľovala, skrášľovala rôznymi doplnkami podľa najnovšej módy. V detskom veku je to určite milé, veď každá žena už od narodenia má v sebe túžbu páčiť sa a byť pekná.

Dnešné dievčatá sú oveľa viac vnímavejšie na svet módy ako deti v minulosti. Miesto bábiky berú do rúk šminky a chcú byť rýchlo dospelé. Majú svoje spevácke i herecké idoly, napodobňujú ich a rady by si obliekli to, čo nosia ich miláčikovia. S tým musí počítať každý rodič dnešnej doby.

 

Dovoľte dievčatám parádiť sa, ale s rozumom

 

Bojovať s tým nemá zmysel, to už zrejme pochopila každá mama, ktorá má doma dcéru. Veď nenadarmo sa hovorí, že zakázané ovocie najviac chutí. Striktné zákazy pre dnešné deti neplatia. Radšej zvoľte inú cestu, nájdite si čas a trpezlivosť vysvetliť malej slečne veci okolo parádenia sa. Nebráňte jej v tom, ale snažte sa mať situáciu pod kontrolou.

Existuje toľko módnych doplnkov pre dievčatá, no nie vždy sú všetky vhodné pre dievča v každom veku. Rozhodne však nič nepokazíte, ak zvolíte správne doplnky, napr. pančuchové nohavice so zaujímavým vzorom, peknú pletenú čiapku, ozdobený opasok, ale aj stužku do vlasov, detský náramok na ruku či farebnú kabelku na ramienko. Nech má vaša ratolesť pocit, že už je veľká slečna a beriete ju vážne.

Vhodným a zaujímavým doplnkom na detskej rúčke môžu byť aj dievčenské hodinky elegantné alebo športové. Nemali by však byť príliš drahé, netreba deti učiť na drahé veci. Pekný outfit sa dá vykúzliť aj úplne jednoduchými, pomerne lacnými doplnkami.

 

Módne doplnky pre dievčatá

 

V našom internetovom obchode nájdete pre svoje malé parádnice veľa zaujímavých doplnkov, kvalitných a za rozumné ceny. Od doplnkov oblečenia až po dievčenské hodinky či kabelky. Aj Vaša dcéra chce byť pekná na rodinnej oslave alebo obdivovaná kamoškami v škole. Vyberte pre ňu to najlepšie v našom e-shope. Veď čo by ste neurobili pre svoje ratolesti?

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo