Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť












Keď prichádza zima

Už dávno sa pominuli časy, keď sami sme boli deťmi a neriešili sme, čo si v zime oblečieme, obujeme, či máme výbavičku na mrazivé dni. Rodičia to vybavovali za nás. Vzali nás do obchodu, na nákupy, vyskúšali sme bundy či kabátiky a nakoniec mama niečo vybrala. Povedzme si úprimne, nás toto nakupovanie nesmierne nudilo, otravovalo, radšej by sme sa doma hrali alebo behali s kamošmi po ulici. Dnes, keď už sami sme dospelí a máme svoje deti, vieme, čo asi prežívali naši rodičia pred niekoľkými rokmi. Sme zavalení každodennými povinnosťami v práci, v rodine, vyčerpaní a unavení prichádzame domov, ale povinnosti ešte neskončili. Zima sa blíži, mrázik už maľuje okná a my zisťujeme, že naše dieťa potrebuje novú zimnú bundu alebo kabátik. Ale, pre ktorú sa rozhodnúť, akú kúpiť, aby sme neminuli veľa peňazí a zároveň dostali kvalitu, ktorá vydrží niekoľko zím?

Mať po ruke „figurínu“

Základné pravidlo znie: nikdy nekupujte oblečenie bez svojich detí. Je lepšie, ak si ich vezmete so sebou a priamo si vyskúšajú zimnú bundu alebo kabátik. Vyhnete sa tak problémom ako je napr. nesprávna veľkosť, farba či strih. Predsa len, dnešné deti sú iné, ako sme boli my v ich veku, a len tak si „hocičo“ na seba neoblečú. Samozrejme, posledné slovo by sme mali mať my ako rodičia, ale je dobré, keď dáme dieťaťu na výber, napr. farbu zimnej bundy. Nech aj ono má pocit, že môže trošku rozhodnúť o oblečení, ktoré bude nosiť. Niekedy môžeme mať dilemu, či kúpiť lacnú zimnú bundu alebo investovať do drahšej, ktorá sľubuje kvalitu. Vieme, že rodinný rozpočet nás nepustí. Preto treba uvažovať pragmaticky a najlepšie nakupovať zimné bundy pre deti na jar alebo v lete, keď sú veľké výpredaje v mnohých obchodoch. To znamená, myslieť dopredu, aby nás nezaskočila nielen pani zima, ale najmä príliš vysoká cena.

Radšej dve ako jednu

V chladnom počasí platí zásadné pravidlo – nejde ani tak o hrúbku materiálu ako o počet vrstiev. Vzduch medzi vrstvami sa totiž zohrieva a tvorí ďalšiu vrstvu. Mať jednu bundu či kabát je málo, to zistíte v momente, keď Vaše dieťa príde domov zablatené až po uši. Ak ešte nemáte kúpenú zimnú bundu alebo kabát pre svoje ratolesti, neváhajte prísť k nám! V našom internetovom obchode si môžete vyberať do sýtosti. Ponúkame Vám nielen bundy na zimu, ale aj špeciálne na lyžovanie, nepremokavé bundy, džínsové či flísové mikiny v trinástich rôznych farbách, osvedčených značiek, napr. Arizona, Kangaroos, Polarino a ďalšie za veľmi výhodné ceny. Presvedčte sa, že u nás je nakupovanie radosťou!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:



Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo