Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Stýlová pre každú generáciu

 

Košele a blúzky-dievčenské i dámske oblečenie, ktoré od svojho vzniku prežívalo rôzne obdobia. Blúzky boli oslavované i zabudnuté, moderné i prežitok. Ako sa hovorí, raz boli hore a raz dolu. Opäť sa však vracajú na výslnie a prerážajú v súčasnom módnom svete.

Košele a blúzky sa čoraz viac stávajú módnym hitom vo svete dievčat. Mnohé slečny sa chcú podobať svojim idolom a vzorom, majú tendenciu ich napodobňovať neraz aj v oblečení. Dnes sa už pomaly, ale isto stierajú rozdiely medzi módou pre dospelých a módou pre deti a dospievajúcu mládež. Platí to aj o dámskej a dievčenskej móde. Rozdiel snáď ostáva už len vo veľkostiach, farbách a strihoch či vzoroch.

 

Správna košeľa a blúzka-základ dievčenského i dámskeho šatníka

 

Košele i blúzky si rady obliekajú rovnako dievčatá, ako aj dospelé ženy. Ťažko povedať, ktorá z uvedených generácií ich má vo svojom šatníku viac. Isté je, že u dospelých žien nájdeme aj blúzky elegantné, v dievčenskom šatníku skôr ležérnejšie, športovejšie. Samozrejme, nájdu sa aj mladé slečny, ktoré sem-tam siahnu aj po elegantnejšej blúzke, ak si to daná príležitosť vyžaduje. A naopak, dospelá žena si rada oblečie športovejšiu košeľu, keď trávi čas s rodinou alebo priateľmi.

Súčasná móda priam ohuruje a vábi nekonečnými farbami košieľ a blúzok, ale blúzka v bielej farbe nemá isto konkurenciu. Biela blúzka  alebo košeľa je kúskom, ktorý ani rokmi nestratil na svojej nadčasovosti, elegancii a štýle. Nosia ju všetky vekové kategórie, od malých dievčatiek až po naše babičky, ktoré veria v jej nesmrteľnú eleganciu. Pravdepodobne čaro bielej blúzky spočíva práve v tom, že je symbolom elegancie a čistoty. Pôsobí uhladene, profesionálne, čisto, dôveryhodne a nevinne.

 

Košele a blúzky pre dievčatá

 

Možno by ste neverili, ale košele a blúzky sú momentálne natoľko v kurze, že vytláčajú zo scény tričká a radia sa k oveľa obľúbenejším kúskom odevu ako ostatné. Samozrejme, neznamená to, že tričká upadli do zabudnutia alebo zapadajú prachom v dámskom či dievčenskom šatníku, ale neraz sú to práve košele a blúzky, po ktorých ženy či dievčatá siahnu radšej ako po tričku. Určite je to spôsobené hlavne elegantnosťou, vznešenosťou blúzok, čo im nemožno uprieť.

Výhodou nášho internetového obchodu je, že v ňom nájdete aj také dievčenské košele i blúzky, ktoré bežné kamenné obchody neponúkajú. Okrem toho, nákup v našom e-shope Vám rozhodne šetrí čas a dáva maximálne pohodlie nakupovania tovaru z domáceho prostredia. V našej ponuke nájdete niekoľko rôznych druhov dievčenských košieľ a blúzok na viaceré príležitosti. Môžete si vyberať z ôsmich farieb, jednofarebné i vzorové, podľa Vašich predstáv. Na svoje si prídu rodičia menších dievčat, ako aj väčších slečien. Neváhajte a vyberte svojej malej či veľkej parádnici jej vysnívanú blúzku ešte dnes!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo