Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Zaujímavý svet detskej módy

Dnešné deti si určite nemôžu sťažovať na to, že by módny svet na nich zabudol. Práve naopak! Toľko rôznych druhov oblečenia ponúka móda dneška deťom, tínedžerom i dospievajúcim a mladým ľuďom. Je naozaj z čoho vyberať už od prvých týždňov či mesiacov dieťatka až do rokov dospelých.

Dievčatá sa veľmi rady parádia a chcú byť v detskom veku ako ich mamy. Páčiť sa druhým nie je však iba výsadou dievčat, ale čoraz viac v dnešnej dobe aj chlapcov. Niekedy chlapci možno viac chcú zapôsobiť na dievčatá ako naopak. Jedným z prostriedkov ako vzbudiť záujem a pozornosť okolia je naše oblečenie. Veď nenadarmo sa vraví, že šaty robia človeka. Platí to už od útleho veku. Aj chalani chcú byť príťažliví a vynikať pred kamošmi či spolužiakmi zaujímavým tričkom, rifľami, bundou, košeľou alebo mikinou. Najlepšie také oblečenie, ktoré momentálne „letí.“

Chlapčenské tričko robí zázraky

Možno tí, skôr narodení, krútia hlavou nad dnešnou módou, nad oblečením detí i mladých. Možno nechápu, prečo sa nosí to, čo sa nosí, prečo je niečo moderné, keď to podľa nich nemá žiaden vkus. A možno to platí aj opačne, že mladšia generácia sa zasa čuduje oblečeniu staršej generácie. Či už tak alebo onak, isté je, že tak, ako sa mení svet, mení sa aj móda a prispôsobuje sa neustále novým trendom a požiadavkám danej doby.

Platí to aj o detskej móde, ktorá sa tiež za niekoľko rokov zmenila a prispôsobila každej mladej generácii. To, čo bolo moderné za čias nášho detstva, dnes je už prežitkom a dnešné dievčatá či chlapci nosia iné oblečenie ako deti voľakedy. To však neznamená, že by sme my boli v detstve nemoderní alebo že dnešná detská móda je z iného sveta. Veď aj v minulosti nosili dievčatká sukienky, šaty, blúzky a chlapci zasa nohavice, košele či tričká. A toto oblečenie nosia aj dnešné dievčatá a chlapci.

A keď je reč o chlapčenských tričkách, koľkí z dnes už dospelých mužov pri pohľade na svojho syna si spomeniete na svoje chlapčenské časy a máte pocit, akoby ste sa vrátili o niekoľko rokov dozadu? Pretože aj Vy ste možno nosili podobné tričko, ako nosí dnes Vaše dieťa. Je to zaujímavé, však?

Pohodlné, praktické, trendy chlapčenské tričko s dlhým rukávom

Pamätáte sa ešte na svoje obľúbené tričko, ktoré Vám rodičia kúpili napríklad pod stromček a Vy ste v ňom drali školské lavice? Nevedeli ste sa s ním rozlúčiť niekoľko rokov a bolo Vám smutno za ním, keď ste vyrástli? Určite všetci máme takéto milé spomienky na najobľúbenejšie kúsky oblečenia z nášho detstva.

Dnešné deti nie sú v tomto iné, ako sme boli my. Tiež majú svoje oblečenie, ktoré je pre nich to „naj“ a najradšej by ho nosili všade, keby mohli. U chlapcov je to bezpochyby veľakrát tričko s obľúbeným nápisom, animovanou postavičkou, číslom futbalového dresu svojho miláčika alebo názov hokejového klubu NHL. A čím farebnejšie, tým lepšie. Veď sú vo veku, keď radi pútajú na seba pozornosť dievčat, kamarátov, rodičov i učiteľov.

Ak máte doma chlapca, tínedžera či poriadneho puberťáka a potrebujete mu oživiť, spestriť alebo doplniť šatník, zastavte sa v našom internetovom obchode a v sekcii chlapčenské tričká s dlhým rukávom môžete vybrať to, ktoré si Vaše dieťa zamiluje na prvý pohľad. V ponuke máme niekoľko zaujímavých farebných odtieňov, strihov, vzorov chlapčenských tričiek s dlhým rukávom. Jednofarebné i viacfarebné, s potlačou alebo bez potlače, záleží iba na Vás, pre ktoré tričko sa rozhodnete. U nás máte záruku kvality za rozumnú cenu. Ponúkame štýlové chlapčenské tričká, ktoré kráčajú ruka v ruke s módou.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo