Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťVyparádené deti-najkrajšia ozdoba každej slávnosti

 

Určite každý z nás zažil vo svojom detstve nejednu rodinnú oslavu, krst, svadbu, 1.sväté prijímanie či nejaké slávnostné vystúpenie počas školských rokov. A pamätáte si, ako sa naši rodičia snažili o to, aby sme vyzerali ako zo škatuľky? Vedeli sa nám venovať dlhé hodiny, kým sme nevyzerali presne podľa ich predstáv. Nás to možno občas otravovalo, nudilo, možno padli aj nejaké slzičky, pretože sme nechápali ten „cirkus“, ktorý sa dial s nami a okolo nás. Hlavné však bolo, že mama a otec boli spokojní a pripravení vyraziť na slávnosť.

Dnes to je tiež podobné ako kedysi. Rodičia chcú pre svoje dieťa to najlepšie, platí to aj o oblečení, najmä na slávnostné chvíle a okamihy. Túžime po tom, aby nám druhí deti chválili a obdivovali ich oblečenie.

 

Ako z rozprávky

 

Verte či nie, ale aj móda má svoje pravidlá a istý diktát. Preto by sme sa mali podľa toho riadiť a nehrešiť voči nej. Týka sa to nielen oblečenia dospelých, ale aj našich detí. Veď ak nás čaká príjemná rodinná udalosť, napr. svadba, dáme si záležať na svojej róbe i róbe svojich ratolestí.

Od istého veku dieťaťa je oblečenie na slávnostnú udalosť veľmi dôležité. Odborníci na módu sa zhodujú na veku tri roky a viac. Pre chlapcov sú ideálne tmavé nohavice, košeľa alebo mäkké tričko s golierom, v chladnejších dňoch aj pletená vestička či sako. Samozrejme, nemožno zabudnúť ani na kvalitnú obuv, pretože deti nám na oslave len tak sedieť nebudú. Ich topánky by mali byť mäkké a pohodlné.

Chlapci v staršom veku môžu mať pokojne celý oblek s peknou bielou košeľou, na ktorú sa hodí motýlik alebo kravata. Dobrou voľbou sú aj pohodlné nohavice a neutrálne topánky. Štýl mladého chlapca môže byť aj o niečo uvoľnenejší, preto stačí, ak bude mať sako alebo pôjde len v košeli, prípadne aj v svetríku.

 

Malé hviezdy veľkej udalosti

 

Ak máte pred sebou prípravy na milú rodinnú oslavu, nenechávajte si výber a kúpu oblečenia pre svoje dieťa na poslednú chvíľu. Je to totiž veľmi dôležitý bod v rámci celej udalosti. Aby Váš syn bol dokonalo oblečený a zladený, je podstatné včas mu slávnostné oblečenie zadovážiť. Rozmýšľate, kde by ste kúpili preňho kvalitné oblečenie na rodinnú oslavu  rýchlo a pohodlne? Môžete to vyskúšať v našom e-shope.

Stačí, ak si zapnete počítač, navštívite našu webovú stránku a spustíte online nakupovanie. Z našej ponuky slávnostného oblečenia pre chlapcov si vyberie určite každý! Chlapčenské nohavice, saká i celé obleky, košele, elegantné tričká i topánky-to všetko nájdete v sekcii slávnostná móda pre chlapcov od veľkosti 92 až po 188. Ponúkame Vám kvalitné odevy svetových značiek, napr. Arizona, Bench či Kidsworld. So slávnostným oblečením od nás bude Vaše dieťa najkrajšou ozdobou každej slávnosti! 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo