Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Štýlové, pohodlné, originálne a príjemné

 

To všetko sú prívlastky pre obľúbené oblečenie mužov, žien, chlapcov i dievčat-pulóvre. Rozdiely sú iba v strihoch, materiáli, vzoroch a samozrejme v tom, pre koho sú určené. Pre dospelých decentnejšie aj farebne a vzorovo, pre deti pestrejšie vo farbách i vzoroch.

Každý rodič túži po tom, aby jeho dieťa bolo najkrajšie, najšikovnejšie, najobľúbenejšie, najmúdrejšie, a v neposlednom rade aj najmodernejšie v oblečení. Aby nám ho všetci chválili a závideli. Je to prirodzené a normálne. Veď deti by mali byť našou pýchou! Ak sú ony chválené, s nimi rastieme aj my. Platí to aj v obliekaní našich ratolestí. Veď koho by nepotešil pohľad na pekne oblečené, vyparádené dievčatko s milým, nevinným úsmevom na tváričke? Alebo pekne upravený chlapček v košieľke a zaujímavom pulóvriku? Deti ako zo škatuľky!

 

Nestarnúca klasika

 

I keď sa nám pulóver spája skôr so svetom pánskej módy, dnes to už nemusí byť vôbec pravda. Podobne ako vo svete dámskej a dievčenskej módy, prekrývajú sa aj svet pánskej a chlapčenskej módy. Čoraz viac sa pulóver dostáva do módneho sveta chlapcov alebo mládencov, ktorí už nie sú malými chlapcami, ale ešte ani dospelými mužmi. V správnej kombinácii s iným oblečením vedia vytvoriť dokonalý, zaujímavý a príťažlivý outfit.

Sú pohodlným, praktickým a obľúbeným oblečením, pretože sa hodia takmer všade. Ideálne na voľný čas, do spoločnosti, do školy alebo s rodičmi na výlet či dovolenku. Okrem toho, dajú sa kombinovať s množstvom rôzneho oblečenia, záleží od strihu pulóvra. Pod „véčkový“ pulóver sa skôr hodí košeľa, pod pulóver s okrúhlym strihom zasa vhodné tričko. A niekedy možno pulóver obliecť priamo na telo bez spodného dielu. Tak alebo onak, so správnou kombináciou pulóvra a ostatných kúskov oblečenia jeho majiteľ rozhodne vzbudí záujem a pozornosť v spoločnosti.

 

Pulóvre pre všetkých chlapcov

 

Aj chlapci či chalani v dospievajúcom veku sa chcú páčiť sebe, dievčatám i svojmu okoliu. Dávajú si záležať na svojom imidži, výzore, starajú sa o seba a starostlivo si vyberajú svoje oblečenie. Rozumejú móde dneška a chcú držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi, štýlmi či hitmi.

Neodmysliteľnou súčasťou šatníka chlapcov je v dnešnej dobe aj pulóver. V našom e-shope nájdete rôzne druhy chlapčenských pulóvrov počnúc viacerými farbami a končiac značkou i cenou. Vďaka bohatej ponuke si môžu vybrať menší i väčší chlapci, pre každého niečo. Ten správny pulóver im rozhodne zaručí pozornosť dievčat a zdvihne sebavedomie.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo