Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Svet detskej módy

Ak máte doma ratolesti, určite viete, že aj oni majú svoje nároky a požiadavky na oblečenie. Dnešné deti si totiž už na seba neoblečú len tak hocičo ako deti v minulosti. A ak máte viacero detí, ktoré by mohli nosiť oblečenie jedno po druhom ako kedysi, to už dávno neplatí! Zmenila sa doba a s ňou aj svet módy. Aj ten detský. Výrobcovia detského oblečenia sa predbiehajú v módnych trendoch a ponúkajú vždy horúce novinky pre dievčatá i chlapcov. Myslíte si, že mať doma chlapca je jednoduchšie z hľadiska oblečenia? Rozhodne nie je! Veď aj chlapci sa chcú páčiť, byť „in“ a nosiť moderné oblečenie.

Oblečenie nie je dôležité? Omyl! Aj chlapci majú svoje nároky

Mysliac si a tajne dúfajúc, že chlapec nebude mať žiadne vysoké požiadavky na oblečenie, by bolo v dnešnej dobe naivné. Niekedy nás vedia poriadne potrápiť aj chalani s výberom oblečenia. Veď už od malička majú svojich seriálových hrdinov, ktorým sa chcú podobať vo všetkom, a to znamená aj to, že chcú mať svojho hrdinu stále so sebou, aj na sebe- na svojom oblečení. Síce už pominuli časy supermanov a spidermanov /vďakabohu/, ale vystriedali ich noví hrdinovia, nové chlapčenské idoly. A ako inak, aj tie chcú mať chlapci pri sebe stále a pýšiť sa nimi. A na akom chlapčenskom oblečení sa najlepšie vyníma ich hrdina? No predsa na peknej, príjemnej a hlavne modernej mikine. Veď nech všetci vidia, kto je mojím idolom a koho zbožňujem!

Štýlovo ale ležérne a pohodlne

Mužské pokolenie sa nezaprie v akomkoľvek veku. Veď to poznáme, keď ideme do spoločnosti s manželom či partnerom, kde si okolnosti vyžadujú elegantné oblečenie, u mužov oblek, s akou nevôľou si ho mnohí obliekajú. Najradšej by si dali rifle, nejaké tričko, na to mikinu a tenisky. V tom sa cítia najlepšie. Podobne je to aj s chlapcami alebo tínedžermi. Niektorí si oblečú svoj prvý oblek na prvé sväté prijímanie a po druhýkrát na stužkovú a možno ešte aj tretí raz-na vlastnú svadbu. Keby mohli, stále by nosili len džínsy, tričká a mikiny s menšími obmenami. Našťastie, chlapčenské mikiny nie sú podpultovým tovarom a bežne ich dostaneme kúpiť kdekoľvek v obchodoch s oblečením. Ich výber je veľmi bohatý čo sa týka farieb, strihu, veľkostí, značiek, ako aj rôznej potlače. Dokonca dnes si môžete dať vyrobiť mikinu s vlastným obrázkom, nápisom, vzorom. Ak chcete potešiť svojho syna kúpou štýlovej mikiny, navštívte náš e-shop a určite neodídete naprázdno. Ponúkame Vám najmodernejšie mikiny pre chlapcov z kvalitného materiálu za rozumné ceny. Môžete si vybrať mikinu s kapucňou i bez kapucne, pre mladších aj starších chlapcov s rôznymi motívmi, ale aj jednofarebné mikiny bez potlače. Urobte si radosť výberom tej správnej mikiny pre svoju ratolesť a rozžiarte oči svojho dieťaťa jej nosením.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo