OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Užiť si zimu plnými dúškami

Hoci nás vie zima riadne potrápiť a niekedy aj pokaziť náladu, ak sa však na ňu dobre pripravíme, tak nám určite nevezme radosť zo života. Nielen dospelí, ale aj deti potrebujú mať kvalitné zimné oblečenie, aby neprechladli a boli neustále v teple. Každý rodič chce predsa len to najlepšie pre svoje deti a k tomu patrí aj starostlivosť o detské zdravie počas zimného obdobia.

Každá súčasť zimného oblečenia je dôležitá, jednou z nich je detská zimná bunda. Je veľa rodín, ktoré trávia množstvo času lyžovačkou počas zimy, pretože tento šport jednoducho milujú. Lyžovanie je úžasný relax pre tých, ktorí vedia lyžovať a nevadí im mráz, chlad či zima. Je však veľmi dôležité, aby mali na sebe oblečenie, ktoré im nepremokne a neprepustí chlad.

Tá správna výbava na zimné radovánky

Nič nám nenahradí ten pocit, keď vidíme a vieme, že naše deti sú šťastné. A niekedy k detskej radosti postačí málo. Zimné obdobie nemusí byť nutne len nepríjemným, ktoré sa snažíme nejako pretrpieť. Môže nám vďaka našim deťom pripraviť pekné chvíle a nezabudnuteľné zážitky napríklad počas rodinnej lyžovačky či sánkovačky alebo prechádzky v zimnej prírode.

Aby sme si tieto okamihy naozaj užili naplno spolu so svojimi deťmi, tak základom je výber správneho detského lyžiarskeho oblečenia. Lyžiarske oblečenie tvorí nevyhnutnú súčasť vybavenia každého lyžiara. Funkčnosť oblečenia netreba podceňovať a treba si vyberať kvalitné oblečenie s vhodnými technickými parametrami. Okrem nohavíc, rukavíc a čiapky je veľmi dôležitá detská lyžiarska bunda. V prvom rade musí dieťa chrániť pred chladom a udržovať stálu telesnú teplotu.

Chlapčenské zimné bundy

Už dávno neplatí to povestné, že čím viac máme na sebe vrstiev, tým teplejšie nám bude. Opak je pravdou, platí to hlavne u detí. Ak dieťa je v pohybe počas lyžovania, tak sa určite potí a nie je dobré, ak kvôli tomu cíti chlad a pot na ňom uschne. V tomto prípade je veľká pravdepodobnosť, že skôr prechladne a ochorie. Dnes je veľmi rozhodujúca kvalita zimného oblečenia, ktorá je natoľko vyspelá, že dieťaťu pokojne postačí menej vrstiev aj počas lyžovačky. A keď je reč o kvalite, platí to aj v prípade detskej- chlapčenskej lyžiarskej bundy.

A kde nájsť tie správne chlapčenské bundy na zimu, v ktorých bude pre naše ratolesti lyžovačka radosťou? No predsa v našom internetovom obchode! Postačí Vám iba zopár klikov a ešte dnes môže byť vytúžená lyžiarska bunda Vaša! Ponúkame Vám chlapčenské lyžiarske bundy za rozumné ceny v najvyššej kvalite. Potešte svojho syna, brata alebo vnuka krásnou lyžiarskou bundou, ktorá doslova hýri farbami a svojím vzhľadom jej neodolá dieťa ani dospelý!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo