Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Aj deti sa chcú páčiť

Nejedna mamička, ktorá ma dcéru a vyberá jej oblečenie, si možno neraz povzdychne, prečo nemala radšej syna, bolo by to určite jednoduchšie. Hm...možno aj áno, pred niekoľkými rokmi. Dnes to však už neplatí! Neverili by ste, ako niekedy dokážu byť práve chlapci preberační vo výbere oblečenia viac ako dievčatá. Dôvod je úplne jednoduchý: rovnako ako dievčatá, aj chalani sa chcú páčiť svojmu okoliu aj sami sebe. Svet detskej módy ničím nezaostáva za módnym svetom dospelých. A okrem toho, deti sú veľmi vnímavé na všetko nové, túžia po novinkách a ani nové módne kúsky oblečenia nie sú výnimkou. Ale aj v prípade oblečenia našich ratolestí treba brať do úvahy správne a vhodné kombinácie jednotlivých častí oblečenia, príležitosť, strih, štýl, farbu a v neposlednom rade aj veľkosť.

Chlapci majú tiež svoj štýl

Rodičia najčastejšie premýšľajú nad kúpou vhodného oblečenia pre svoje deti, ktoré budú nosiť do školy. Veď práve v školských laviciach trávia podstatnú časť dňa. V prípade, že máte doma chlapca-školáka vedzte, že aj chlapčenská móda môže byť funkčná, pohodlná a zároveň štýlová. Môžete ho obliecť do flanelovej košele s kockovaným vzorom a vlnenou kravatou, alebo mu vybrať košeľu s potlačou či pohodlné mikiny. Hitom sú farebné nohavice a rifľovina. Vizuálne celkový vzhľad dokážu osviežiť napr. odtiene oranžovej, červenej, kávovej či okrovej farby. Určite sa veľmi potešia tričku s potlačou svojej obľúbenej animovanej postavičky alebo tí starší sa radi popýšia s autami, robotickými Transformers či komiksovými hrdinami. Na výnimočné príležitosti a slávnostné sviatočné dni bude Vaša ratolesť vyzerať veľmi štýlovo v tvídovom saku, kockovanej košeli a v úzkych nohaviciach z tmavého denimu.

Príďte si k nám obliecť svoju ratolesť

Už malé deti vedia, čo sa nosí a majú svoj názor na módu. Niekedy majú lepší prehľad ako my, dospelí. Veď, povedzme si úprimne, my väčšinou nemáme ani kedy žiť, a riešiť svoje oblečenie, pretože nás zahlcujú pracovné a rodinné povinnosti. A keď príde rad na výber a kúpu oblečenia našich detí, snažíme sa to vyriešiť čo najrýchlejšie, prakticky a tak, aby nás to nestálo príliš veľa peňazí. Ale deti dneška nie sú ako my, keď sme boli v ich veku. S dobou sa mení aj móda a myslenie ľudí. Móda vládne svetom a už aj našim deťom. Nemá zmysel proti tomu bojovať, brániť sa a nútiť svojmu dieťaťu, aby si oblieklo niečo, čo nie je moderné, nemá štýl, a za čo si akurát môže vyslúžiť posmech od kamošov. Ak zavítate do nášho internetového obchodu, zistíte, že aj detské chlapčenské oblečenie sa dá kúpiť podľa vytúžených predstáv Vašej ratolesti a za rozumnú cenu. U nás môžete obliecť svoje dieťa na akúkoľvek sezónu, ponúkame zimné, jarné, letné i prechodné oblečenie, taktiež bohatý výber obuvi a módnych doplnkov. Vyskúšajte a presvedčte sa o kvalite, pohodlnosti a modernom štýle nášho chlapčenského oblečenia.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo