Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Naj modely

Detské oblečenie pre vášho synčeka aj dcérku. Pohodlné, štýlové aj elegantné

Do školy. Do telocviku. Na svadbu. Na dovolenku k moru. Obliecť dieťa na každú príležitosť tak, aby v oblečenie dobre vyzeralo, dobre sa cítilo a zároveň vám nevynulovalo bankový účet, dá celkom zabrať. My v Otto sme tu od toho, aby sme vám s túto neľahkou úlohou pomohli.

 

Detská obuv: hlavne pohodlie

Ak pre svojho synčeka alebo dcérku vyberáte topánky, musí byť hlavne pohodlné. To znamená žiadne podpätky a žiadne ostré špičky. Správne detské topánky sú dostatočne široké, aby sa v nich dieťaťu nekrčili prsty. A tiež dostatočne veľké (ideálne s nadmerkom cca 10-15 mm). Nadmerok slúži na to, aby sa nôžka v topánke mohla pohodlne pohybovať. V prípade športovej obuvi môže byť nadmerok ešte väčšia.

 

Nohavice: podľa príležitosti

Športové nohavice môžete kúpiť dievčatám aj chlapcom, dôležité je hlavne pohodlie a funkčné vlastnosti oblečenie - priedušnosť a savosť. Spoločenské nohavice sú určené výhradne chlapcom - na veselé akcie voľte svetlé farby, na smútočné tmavé farby. Dievčatám môžete spoločenské nohavice zaobstarať tiež, ale ešte lepšie budú šaty. Spoločenské detské šaty by mali siahať kúsok pod kolená, byť jednoduché a jednofarebné. Rozhodne neodporúčame detské šaty s vlečkou alebo so zaväzovaním na krku - myslite na bezpečie svojho dievčatka.

 

Tričko či polokošeľa: pohodlná klasika

Snáď žiadne detské oblečenie nie je tak obľúbené, ako tričko, prípadne polokošeľa. Tu pri nákupe nie je veľmi čo riešiť, dbajte len na to, aby oblečenie bolo vyrobené z pohodlných a šetrných materiálov - ideálne napríklad bavlny. Inak oblečenie vyberajte len podľa vkusu.

 

Spodná bielizeň, ponožky a plavky

Nohavičky, slipy, trenky, ponožky alebo plavky - ani toto detské oblečenie nemôžete pri nákupe opomenúť. U chlapcov je to jednoduché, stačí im zaobstarať zopár ks boxeriek či treniek s peknými motívmi a máte postarané. U dievčat riešite vecí viac. Kým dcérka nemá vyvinutejšie prsia, nepotrebuje podprsenku a stačí jej zaobstarať nohavičky a tričko na ramienka. Akonáhle už dospeje, voľte podprsenku, ideálne športovejší variant bez kostíc. Zbytočne by ju tlačili.

Detské ponožky kupujte bavlnené a najlepšie také, ktoré príliš nesťahujú holennú časť nohy, aby zbytočne nebránili prekrvovanie nôžky.

 

Čo sa plaviek týka, je to podobné, ako s bielizňou. Chlapci stačí kúpacie šortky s veselým motívom, u dievčat je toho na riešenie viac. Menším slečnám určite odporúčame jednodielne plavky, ktoré si dokážu samé obliecť a navyše sa v nich lepšie pláva. Akonáhle dievčatko povyrastie a už si dokáže zapnúť podprsenku, môžete jej zaobstarať plavky dvojdielne. Alebo ísť zlatou strednou cestou a kúpiť elegantné tankiny.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo