Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Dámske športové  vesty - Kráľovnou som ja

Vesta-pôvodne určená pre pánov, dnes kráľovná v dámskom šatníku. Niekedy sa ženám mohlo o nej iba snívať a možno tíško závideli mužom, keď si ju obliekali. V súčasnosti zdobí dámske skrine a mnohé si už nevieme bez nej predstaviť svoj každodenný život.

Do dámskeho šatníku prenikala vesta nenápadne a pozvoľna, hoci môžeme povedať, že „prišla na koni“. Najprv sa totiž nosila ako súčasť dámskeho jazdeckého odevu. Až emancipované slečny a ženy v 20.storočí prišli vestám na chuť. Ich pôvab obnovili najmä 60te roky. Situácia sa zmenila- mladí muži „formálne“ vesty odkladali a ženy v nich nachádzali zdroje módnej inšpirácie.

Vesta naša každodenná

Ženský šatník sa vestám a vestičkám nielenže nebráni, ale s nadšením prijíma každé nové osvieženie v podobe tohto, dnes už veľmi výrazného, ženského doplnku. Vesty vyzerajú skvelo nielen pri vrstvení odevu, ktoré je v móde už dlhší čas, ale aj ako jediný vrchný odev-na holom tele. Výber materiálov a správnych doplnkov zaručí každej žene dokonalý vzhľad a pozornosť okolia.

Napriek meniacim sa módnym trendom ostávajú vesty stále v kurze a ženy ich milujú. Prečo je tomu tak? Určite aj história vesty robí svoje, ale hlavne sú obľúbené z dôvodu všestranného využitia. Jednoducho praktické! Predovšetkým sú skvelým doplnkom každého oblečenia. Svojou univerzálnosťou dokážu spestriť nielen elegantný, ale i športový odev. Dajú sa zohnať v rôznych materiáloch a farebných prevedeniach. Navyše, správne zvolená vesta dokáže priam optické zázraky a viditeľne zoštíhli Vašu postavu, čo ocenia najmä plnoštíhle ženy. S vestou máte možnosť vyzerať každý deň inak. Bez akýchkoľvek problémov sa dá skombinovať so svetrom, mikinou, rolákom či blúzkou.

Verná spoločníčka pri športe aj voľných chvíľach

Dnešný svet módy ponúka ženám toľko rôznych príležitostí obliecť si na seba tento, priam zázračný, doplnok dámskeho oblečenia.

Súčasným módnym trendom je športová vesta, ktorá doslova žne úspech u žien. Stáva sa čoraz viac obľúbenou súčasťou dámskeho oblečenia a ženy veľmi rady ňou vyjadrujú svoju osobnosť. Hoci nesie táto vesta prívlastok športová, neznamená to však, že je určená iba na šport. Svojou vizážou získala toto pomenovanie a bez problémov zapadla do dámskeho šatníka. Jednoducho má svoje čaro, ktorému my, ženy, len ťažko odoláme.

Presvedčte sa o tom samy! Príďte si vybrať moderné a štýlové dámske športové vesty do nášho e-shopu, ktoré Vás zaručene nesklamú. Ponúkame Vám športové vesty vo viacerých farebných prevedeniach, veľkostiach a rôznych strihoch od svetových výrobcov kvalitného dámskeho oblečenia  za rozumné ceny. Nebojte sa premieňať svoje sny na skutočnosť! Nakupovanie u nás je radosťou a potešením.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo