OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
XS filter_active S filter_active M filter_active L filter_active XL filter_active XXL filter_active XXXL filter_active 32/34 filter_active 34 filter_active 36/38 filter_active 38 filter_active 40/42 filter_active 42 filter_active 44/46 filter_active 46 filter_active 48/50 filter_active 50 filter_active 52 filter_active 54 filter_active 56 filter_active 58 filter_active
zrušiť

Aktívny životný štýl

Aj napriek uponáhľanej dobe a každodenným povinnostiam sú medzi nami ženy, ktoré myslia aj na seba a na svoje zdravie. Vedia si nájsť čas na športovanie, fyzickú aktivitu, cvičenie, beh či fitness.

A súčasťou tohto životného štýlu je aj vhodné športové oblečenie. Či už športujeme celoročne alebo iba v niektorom ročnom období, mali by sme ešte pred začiatkom urobiť dôležitý krok, a to zadovážiť si kvalitné športové oblečenie, v ktorom sa budeme cítiť čo najpohodlnejšie a ktoré splní svoju funkciu.

Každá moderná žena, ktorá sa venuje športovej aktivite, vie, že investovať do kvalitného športového oblečenia sa rozhodne oplatí. Ak to myslíme s cvičením vážne, tak by sme sa nemali uspokojiť iba s nejakým vyťahaným tričkom a starými teplákmi.

Najviac používané oblečenie pri športe

Začneme tým, že každá časť športového oblečenia je dôležitá. Nedá sa povedať, že jedna je viac potrebnejšia ako tá druhá. Preto by sme mali dbať na kvalitu a vlastnosti každého kúsku odevu, ktorý budeme používať na šport.

Asi najbežnejším a najpoužívanejším športovým oblečením je tričko alebo dámsky top. Či športujeme v lete alebo v zime, vo vnútri či vonku, vždy máme na sebe športové tričko, niektoré z nás možno uprednostňujú tričko bez rukávov, tzv. top.

Základnou podmienkou športového trička – topu je jeho kvalita. Malo by byť vyrobené zo špeciálneho kvalitného materiálu, ktorý rešpektuje športové podmienky a to, ako sa pri nich telo správa. Okrem toho, že športové tričko má splniť isté kritériá, aby sa dosiahol požadovaný účinok, veľmi dobre vytvaruje ženskú postavu a zvýrazní krivky vyšportovaného tela.

Platí zásada, že športové tričká a topy by mali byť vždy funkčné, ľahké a maximálne pohodlné tak, aby sme sa pri akejkoľvek športovej aktivite cítili komfortne a neobmedzovane.

Krása a funkčnosť

Dnešné moderné športové oblečenie sa okrem funkčnosti vyznačuje aj krásou a eleganciou. Ak si v našom e-shope vyberiete z ponuky dámskych športových tričiek či topov, rozhodne upútate pozornosť svojej „športovej“ spoločnosti. A nielen to! Budete sa cítiť pohodlne, aj napriek fyzickej aktivite, ktorú pri behu, cvičení alebo akomkoľvek pohybe vynaložíte.

Príďte si k nám po svoje obľúbené športové tričko alebo top a športovanie bude pre Vás ešte väčšou radosťou a potešením ako doteraz!

zobraziť viac...
a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf