OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
XS filter_active S filter_active M filter_active L filter_active XL filter_active 32/34 filter_active 34 filter_active 36/38 filter_active 38 filter_active 40/42 filter_active 42 filter_active 44/46 filter_active 46 filter_active 48/50 filter_active 50 filter_active 52 filter_active
zrušiť

Sprevádzajú nás po celý život

Dnešné moderné ženy si určite nemôžu pamätať to obdobie, keď sa v móde prvýkrát objavili dámske nohavice. Bolo to v 19.storočí, keď americká bojovníčka za práva žien, Amelia Jenks Bloomer, ako prvá upútala pozornosť širokej verejnosti na ženské nohavice.

Samozrejme, vtedajšie dámske nohavice vyzerali úplne inak, ako ich poznáme dnes. Až na konci 19.storočia sa dámske nohavice ujali a ženy ich začali nosiť na bicykel. Možno povedať, že vďaka niektorým nebojácnym a odvážnym ženám z minulosti, my, ženy 21.storočia, si môžeme dnes bez predsudkov, strachu či obáv obliecť na seba svoje obľúbené nohavice kamkoľvek a na akýkoľvek účel.

Každá z nás má svoj štýl

V súčasnej modernej dobe nemusíme riešiť to, či si dať alebo nedať na seba nohavice. Skôr otázka znie: ktoré nohavice si mám obliecť? Pretože nie je o ne núdza, práve naopak! Dnes sme doslova zaplavené množstvom ponúk športových nohavíc a svetoví výrobcovia sa priam pretekajú v predaji a prestíži svojej značky. Dnes je to o ženskej individualite a preferovanom štýle.

Ak milujete legíny, tak im určite ostanete verná aj počas športovej aktivity. Ak nedáte dopustiť na pohodlnosť teplákov, tak si ich oblečiete aj na behanie, cvičenie alebo do fitka. Každá z nás má svoj štýl, ktorý prejavujeme v každodennom živote. Spoločným prvkom nohavíc určených na šport je vzdušnosť, sacia schopnosť, vodovzdornosť, schopnosť udržať teplo či chlad.

Dámske nohavice na jogu

Väčšina športujúcich žien sa venuje aktívnemu pohybu práve preto, aby si vylepšila svoju postavu, upravila váhu, zlepšila zdravie a spolu s tým dvihla aj svoje sebavedomie. Je istotne veľa dôvodov, ktoré nás vedú k športovaniu. Sú však aj také činnosti, ktoré síce nenazývame klasickým športovaním, ako je napr. joga, ale vyžadujú si viac-menej špecifické oblečenie.

Pre doplnenie alebo oživenie šatníka môžete navštíviť náš e-shop a pozrieť si ponuku dámskych športových nohavíc, ktoré sú určené na jogu.  Nájdete medzi nimi rôzne druhy vo viacerých farbách a svetových značkách v rôznych cenových reláciách. Svoje obľúbené dámske nohavice na jogu si vyberie u nás každá moderná žena. Nečakajte a vyrazte už dnes na svoje obľúbené cvičenie v pohodlných športových nohaviciach od nás!

 

zobraziť viac...
a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf