Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťSprevádzajú nás po celý život

Dnešné moderné ženy si určite nemôžu pamätať to obdobie, keď sa v móde prvýkrát objavili dámske nohavice. Bolo to v 19.storočí, keď americká bojovníčka za práva žien, Amelia Jenks Bloomer, ako prvá upútala pozornosť širokej verejnosti na ženské nohavice.

Samozrejme, vtedajšie dámske nohavice vyzerali úplne inak, ako ich poznáme dnes. Až na konci 19.storočia sa dámske nohavice ujali a ženy ich začali nosiť na bicykel. Možno povedať, že vďaka niektorým nebojácnym a odvážnym ženám z minulosti, my, ženy 21.storočia, si môžeme dnes bez predsudkov, strachu či obáv obliecť na seba svoje obľúbené nohavice kamkoľvek a na akýkoľvek účel.

Každá z nás má svoj štýl

V súčasnej modernej dobe nemusíme riešiť to, či si dať alebo nedať na seba nohavice. Skôr otázka znie: ktoré nohavice si mám obliecť? Pretože nie je o ne núdza, práve naopak! Dnes sme doslova zaplavené množstvom ponúk športových nohavíc a svetoví výrobcovia sa priam pretekajú v predaji a prestíži svojej značky. Dnes je to o ženskej individualite a preferovanom štýle.

Ak milujete legíny, tak im určite ostanete verná aj počas športovej aktivity. Ak nedáte dopustiť na pohodlnosť teplákov, tak si ich oblečiete aj na behanie, cvičenie alebo do fitka. Každá z nás má svoj štýl, ktorý prejavujeme v každodennom živote. Spoločným prvkom nohavíc určených na šport je vzdušnosť, sacia schopnosť, vodovzdornosť, schopnosť udržať teplo či chlad.

Dámske nohavice na jogu

Väčšina športujúcich žien sa venuje aktívnemu pohybu práve preto, aby si vylepšila svoju postavu, upravila váhu, zlepšila zdravie a spolu s tým dvihla aj svoje sebavedomie. Je istotne veľa dôvodov, ktoré nás vedú k športovaniu. Sú však aj také činnosti, ktoré síce nenazývame klasickým športovaním, ako je napr. joga, ale vyžadujú si viac-menej špecifické oblečenie.

Pre doplnenie alebo oživenie šatníka môžete navštíviť náš e-shop a pozrieť si ponuku dámskych športových nohavíc, ktoré sú určené na jogu.  Nájdete medzi nimi rôzne druhy vo viacerých farbách a svetových značkách v rôznych cenových reláciách. Svoje obľúbené dámske nohavice na jogu si vyberie u nás každá moderná žena. Nečakajte a vyrazte už dnes na svoje obľúbené cvičenie v pohodlných športových nohaviciach od nás!

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo