Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Aby zima bola pre nás potešením

Hoci najväčšiu radosť zo zimy a snehu majú deti, ale ani dospelým nechýba potešenie zo zimných radovánok. Rovnako ako deti, aj my túžobne čakáme na prvé snehové vločky, na prvý mráz. Nevieme sa dočkať korčuľovania či poriadnej lyžovačky. Toto všetko patrí k zimnému obdobiu a mali by sme si tieto chvíle dopriať spolu s našimi ratolesťami.

Je veľa vecí, ktoré neodmysliteľne patria k zime. Ale to čo je najdôležitejšie, je zimné oblečenie. Ak si chceme spolu so svojimi blízkymi naplno užiť zimné športy, mali by sme sebe i deťom zadovážiť kvalitné lyžiarske oblečenie, ktorého súčasťou sú i lyžiarske nohavice.

Výber je veľmi dôležitý

K lyžovaniu či akejkoľvek pohybovej aktivite patria aj nejaké tie pády či nepríjemnosti. Počas lyžovačky neraz spadneme alebo si sadneme na mokrú lanovku. Preto je výber dámskych lyžiarskych nohavíc veľmi dôležitý. Bezpochyby by sa mali vyznačovať vlastnosťami, ako sú vodeodolnosť, vetruodolnosť, priedušnosť a izolácia. Rovnako podstatné sú aj klasické atribúty, napr. dĺžka. Mali  by sme vždy voliť adekvátne dlhé a široké nohavice k našej postave a veku.

Čo sa týka strihu, ten sa môže líšiť, ale príliš veľké odlišnosti to určite nebudú. Dôležité je aj spracovanie nohavíc. Rozhodne sa treba zamerať skôr na funkcie nohavíc ako napr. na ich vzor či farbu. Nohavice na lyžovanie predsa nemáme na sebe kvôli tomu, aby sme v nich vyzerali len dobre, ale preto, aby spĺňali svoje základné úlohy.

Dámske nohavice na lyžovanie

Ak sa už neviete dočkať zimnej lyžovačky vo dvojici alebo s celou rodinkou,  tak by ste si ešte dnes mali zadovážiť kvalitné dámske Ski nohavice, v ktorých bude pre Vás lyžovačka pôžitkom a potešením.

Ak ich ešte nemáte alebo tie, ktoré máte, už čosi pamätajú, tak je najvyšší čas to zmeniť! Kliknite si na našu webovú stránku a v sekcii dámske lyžiarske nohavice nájdete zaujímavú ponuku tohto odevu vo viacerých farbách a cenách najvyššej kvality, štýlu a elegancie.  Oblečte sa do nových lyžiarskych nohavíc a staňte sa kráľovnou každého svahu ešte dnes! Lákavá predstava, čo poviete?

           

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo