Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Ozdoba dámskeho šatníka

Ak sa venujete pravidelne nejakému športu, tak  sami dobre viete, akú dôležitú úlohu zohráva pri športe oblečenie. Veď určite nechodíte športovať v tom, čo máte na sebe oblečené napr. v práci. Dôležitou súčasťou športov, ktoré sa tradične konajú vonku, je aj mikina určená na športové aktivity. A ak to so svojím športovaním myslíte naozaj vážne, tak by ste mali veľmi dôkladne a starostlivo vyberať svoje športové oblečenie.

My, ženy, sme skôr nadstavené k tomu, že sa pri výbere oblečenia riadime tým, ako na nás zapôsobí na prvý pohľad. Platí to aj o výbere športovej mikiny. Rozmýšľame viac nad tým, či nám mikina zapasuje, či sa v nej budeme páčiť samy sebe, partnerovi a okoliu. Niekedy štýlom: kamošky mi ju budú určite závidieť! Podstatný je však účel, na ktorý budeme športovú mikinu používať. Nemusíme totiž jej nosenie obmedzovať iba na športové aktivity.

Praktická, štýlová, elegantná

Svet dnešnej módy nám ponúka toľko príležitostí a variantov dámskych mikín, že máme naozaj z čoho vyberať. Mikina v dnešnom ponímaní je oblečenie, ktoré môžeme skombinovať prakticky s čímkoľvek a vždy budeme vyzerať príťažlivo a sexy. Či už ju zladíme so šatami, sukňou alebo s klasickými džínsami. K tomu obujeme vhodné topánky a zaujímavý outfit je na svete.

Hoci sa mikina nemôže pochváliť takou dlhou životnosťou ako napríklad džínsy či iný kúsok odevu, ale jej pýchou je bezpochyby to, že nedáme na ňu dopustiť. Každý ju máme vo svojom šatníku, počnúc od detí až po dospelých- mužov i ženy. V súčasnej dobe si nevieme predstaviť život bez mikiny, ktorá sa stala pre nás synonymom skutočného pohodlia.

Už viac nehľadajte. U nás si určite vyberiete tú pravú mikinu pre seba!

Potrebujete novú športovú mikinu, ale ešte stále ste nenašli tú pravú? Ak sa zastavíte v našom internetovom e-shope, veľmi radi Vám s výberom pomôžeme. U nás nájdete športové mikiny dámske- mikiny s kapucňou, športové mikiny na zips, ako aj mikiny s kapucňou a zipsom rôznych veľkostí, farieb, strihu a značiek.  Ponuka je naozaj bohatá a my veríme, že od nás neodídete s prázdnymi rukami.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo