OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Aj naše prsia si zaslúžia pohodlie

Veľa žien sa pri cvičení zameriava napr. na to, aby čo najskôr schudli, aby spevnili lýtka, stehná, zadok, brucho a pod., teda myslia hlavne na výsledný efekt svojho možno niekoľkomesačného trápenia pri cvičení, behaní, posilňovaní, atď. No niekedy zabúdajú, že pri športových aktivitách je veľmi dôležité nielen vrchné oblečenie ale aj spodná bielizeň. Dvojnásobne to platí o výbere podprsenky. Veď keby naše prsia vedeli rozprávať, to by sme sa možno napočúvali výčitiek. Ak to so svojím športovaním či cvičením myslíme naozaj vážne, mali by sme si zaobstarať na túto aktivitu rozhodne športovú podprsenku. Pretože práve ona zvyšuje komfort pri cvičení, ale jej hlavnou úlohou je poskytnúť prsiam pri pohybovej aktivite dostatočnú oporu.

Rozhodne nie bez nej a jedine s tou pravou

Športové podprsenky určite nie sú vynálezom dnešnej doby, na trhu sú totiž už niekoľko rokov. Problém je v tom, že ich nosenie často podceňujeme alebo si vyberáme tie nesprávne. Dokonca niektoré ženy pri športovaní nenosia žiadnu podprsenku, čo je veľká chyba. Skôr či neskôr sa tak prsníky zdeformujú alebo si ich pri športových aktivitách môžeme poraniť. Ak si vyberieme nevhodnú športovú podprsenku, naše prsia tiež tým veľmi trpia. Napríklad v prípade príliš voľnej podprsenky nemajú prsia dostatočnú oporu, naopak pri tesnej podprsenke sa zhoršuje prekrvenie. Odborníci na túto problematiku by určite vedeli o tom rozprávať svoje. Laicky povedané, športová podprsenka je nevyhnutnosťou pre všetky športujúce ženy, ktoré nie sú ľahostajné voči svojim prsiam a zdraviu celkovo.

Investícia, ktorá ženám zaručí zdravé prsia. Ako si vyberať?

Výber športovej podprsenky závisí hlavne od danej pohybovej aktivity, ktorej sa žena venuje. Dobre zvolená športová podprsenka zabráni nadmernému pohybu pŕs a navyše poskytne aj komfort a pohodlie. Vhodné je vyberať podprsenky vyrobené zo vzdušných materiálov, ktoré regulujú telesnú vlhkosť. Na trhu existuje viacero druhov športových podprseniek, ktoré sú rozdelené do niekoľkých kategórií, podľa stupňa opory, ktoré prsiam poskytujú. To znamená, že ak sa venujeme napr. menej namáhavému športu, postačí nám podprsenka s nižším stupňom opory, naopak, ak pravidelne hráme tenis, hádzanú alebo beháme, potrebujeme športovú podprsenku s vyšším stupňom opory. Čo sa týka správnej veľkosti športovej podprsenky, to by nemal byť problém pre žiadnu ženu, keďže pri výbere veľkosti športovej podprsenky sa riadime rovnakými veľkosťami ako pri klasických podprsenkách na bežné nosenie. Ak ste sa ešte doteraz nestali majiteľkou tej správnej športovej podprsenky, nadišiel vhodný čas na zmenu! V našom internetovom obchode nájdete bohatú ponuku športových podprseniek v troch kategóriách: mierne, stredné a silné zaťaženie podľa Vašej športovej aktivity. Okrem toho si môžete vyberať z rôznych farebných prevedení, značiek, strihov a veľkostí. Tak už nečakajte a poďte nakupovať s nami a od nás!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo