Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Dámska funkčná spodná bielizeň - Ukryté, ale podstatné

O čom je reč? No predsa o tom kúsku odevu, ktorý ostáva síce ukrytý pred očami verejnosti, ale pre jeho nositeľku má hlboký význam a jeho výber by nemala podceňovať. Áno, reč je o dámskej spodnej bielizni. Tak, ako si starostlivo vyberáme iné kusy oblečenia, aj kúpe spodnej bielizne by sme sa mali dostatočne povenovať. Pretože aj v tomto prípade platí, že každá sme iná, máme inú postavu, vkus, štýl.

Špeciálnu kategóriu tvorí dámska funkčná bielizeň, ktorej kvalitu a správny výber určite ocenia ženy, ktoré rady a pravidelne športujú. Na akékoľvek športové aktivity by sme mali mať vyčlenenú spodnú bielizeň – podprsenku, nohavičky i ponožky. Má to svoje opodstatnenie a význam.

Aj naše prsia i zadok si zaslúžia pohodlie

Veľa žien sa pri cvičení zameriava napr. na to, aby čo najskôr schudli, aby spevnili lýtka, stehná, zadok, brucho a pod., teda myslia hlavne na výsledný efekt svojho, možno niekoľkomesačného trápenia pri cvičení, behaní, posilňovaní, atď. No niekedy zabúdajú, že pri športových aktivitách je veľmi dôležité nielen vrchné oblečenie ale aj spodná bielizeň. Dvojnásobne to platí o výbere podprsenky a nohavičiek. Veď keby naše prsia i zadok vedeli rozprávať, to by sme sa možno napočúvali výčitiek.

Ak to so svojím športovaním či cvičením myslíme naozaj vážne, mali by sme si zaobstarať na túto aktivitu rozhodne športovú podprsenku, funkčné nohavičky i ponožky určené na šport. Pretože práve funkčná spodná bielizeň zvyšuje komfort pri cvičení a jej hlavnou úlohou je poskytnúť našim intímnym partiám ochranu a maximálne pohodlie.

Výber spodnej bielizne určenej na šport je dôležitý

Už sme si povedali, že na prvom mieste je dôležité pohodlie a príjemný pocit samotnej nositeľky bielizne. Dnes existuje viacero typov dámskej spodnej bielizne, ide o to, nájsť ten správny a vhodný pre nás. Pri výbere treba zvážiť okrem pohodlia aj účel, na ktorý budeme spodnú bielizeň používať.

Ak pravidelne športujete, je potrebné, aby ste mali správnu funkčnú bielizeň vždy po ruke. Základ tvorí športová podprsenka, nohavičky a v neposlednom rade aj ponožky. Všetky tri kusy oblečenia nám musia dokonale sedieť, splniť svoj účel, zabezpečiť maximálne pohodlie a príjemný pocit zo športovej aktivity.

Pohodlnú spodnú bielizeň na šport nájdete aj v ponuke nášho internetového obchodu. Ak potrebujete ušetriť čas i financie, náš e-shop je pre Vás tou správnou voľbou! Kliknite si na našu ponuku dámskej spodnej funkčnej bielizne a vybavte sa na svoje športovanie kvalitnou podprsenkou, nohavičkami i ponožkami od nás.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo