OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU


>
<

Naj modely


Keď športovať, tak s radosťou

 

Každodenný pohyb, zdravá strava, správny životný štýl, to všetko je čoraz viac skloňované v našej spoločnosti. Počujeme o tom z reklamy, v škole, v médiách, ako si máme chrániť svoje zdravie a aký dôležitý je šport pre naše telo. S tým môžeme iba súhlasiť!

Ak totiž nešportujeme iba štýlom koliesok okolo domu, ale myslíme to naozaj vážne a venujeme sa športu aktívne, mali by sme vedieť, aké oblečenie je vhodné na športové aktivity.

 

Športové oblečenie o nás veľa prezrádza

 

Nech sa už venujeme akémukoľvek športu, mali sme dbať na správny výber oblečenia. Niektoré športy si priam vyžadujú špeciálne dresy či úbory, pri iných športoch si zasa vyberáme oblečenie sami. Či už športujeme vonku alebo vo vnútri, správna voľba oblečenia je veľmi dôležitá.

Každý športový odev-jeho časť by mali spĺňať isté kritériá, ako je napríklad odvádzanie potu, udržiavanie tepla, atď. Platí to pre tričká, športové podprsenky, topy, bundičky, nohavice, legíny a v neposlednom rade aj pre tenisky.

Športovú garderóbu môžeme voliť aj podľa toho, aký druh športových aktivít preferujeme. Je jasné, že niektoré tenisky sú vhodnejšie do športových zariadení pod strechou, iné zasa  oceníme vo voľnej prírode.

Pomerne obľúbeným športom dnešného moderného človeka je behanie. Niektorí behajú sami, iní vo dvojiciach alebo v skupinkách. Niekto behá ráno, ešte skôr než ide do práce, iný sa zasa venuje behu popoludní alebo navečer. Každý bežec však potrebuje mať správne športové oblečenie, aby sa preňho stal beh potešením a radosťou. Treba mať na pamäti, že inak sa oblečieme na behanie v lete a zasa inak v chladnom počasí. Každopádne vždy potrebujeme mať funkčné oblečenie, aby splnilo svoj účel.

 

Bohatý výber oblečenia pre všetky športujúce dámy

 

Venujete sa aktívnemu športovaniu alebo chcete začať športovať, ale ešte nemáte to správne športové oblečenie? Tak neváhajte navštíviť náš e-shop, v ktorom si určite vyberiete! Ponúkame Vám bohatý výber dámskeho športového oblečenia, od tréningových súprav až po športovú obuv.

V našom internetovom obchode nájdete kvalitné športové tričká, nohavice, topy, mikiny i športové vesty. Vyberte si podľa toho, akej športovej aktivite sa venujete. U nás máte záruku kvality za rozumné ceny, a navyše, ak poznáte dobre svoju veľkosť, môžete si športové oblečenie pohodlne objednať z Vášho domova. Oblečte sa s nami a vychutnajte si svoj obľúbený šport naplno!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo