Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Dámske tričká a topy pre moletky - Súčasť životného štýlu

Ktorá žena by nemala tričko vo svojom šatníku? Určite každá z nás a pravdepodobne nielen jedno. Hneď viacero a v rôznych variantoch. Veď kto by neocenil pohodlnosť a univerzálnosť tohto odevu, ktorý sa hodí takmer ku všetkému? Počnúc džínsami, cez plavky až po improvizované pyžamo. V neposlednom rade pekne vynikne aj v kostýme.

Tričko s nami jednoducho žije. Obľúbené tričká s nami rastú, menia farbu a sú stálou súčasťou nášho životného štýlu. Tričko už dávno nie je iba vrchnou časťou oblečenia, ale ide skôr o módny základný kus oblečenia. Krátke či dlhé tričká udávajú štýl nášho oblečenia, vieme sa nimi jednoducho zladiť a vyjadriť svoju osobnosť i postoj a názor na vec.

Dámske tričko – jednoznačná voľba každej modernej ženy

V súčasnej dobe predstavuje dlhé tričko a rôzne jeho varianty vrátane polokošele, rôznych tielok a topov kľúčovú súčasť odevu. Dizajnéri mnohých značiek sa predbiehajú v tom, kto z nich predstaví tričko s výraznejším dizajnom, ktoré bude viac originálne, štýlovejšie a sexy. A treba uznať, že im to ide naozaj skvelo. Veď toľká záplava dámskych tričiek nás veľakrát privádza do ťažkej situácie. Pre akú značku sa rozhodnúť? Akú farbu si vybrať? Chcem jednofarebné tričko alebo tričko s potlačou či iným vzorom? Športovejší alebo elegantnejší strih? Niekedy je pre nás ťažké sa rozhodnúť. Skúsme sa riadiť v tomto prípade sami sebou a svojím vkusom či štýlom. Aj takým bežným kusom odevu ako je dámske tričko, dokážeme vyjadriť svoj prístup k životu. Niekedy nie je podstatné to, čo na tričku máme, ale jeho materiál a pôvod.

Zmeňte svoj život štýlovým tričkom od nás

Priznajme si, že sú chvíle, keď tričká berieme ako samozrejmosť, resp. ako jednoduchý kus oblečenia a nekladieme prílišný dôraz na ich kvalitu. V takom prípade nerobíme dobre, lebo pri každom oblečení je jeho kvalita dôležitá a tričko by nemalo byť výnimkou.

Ak túžite po tričku či tope, ktoré by Vám zmenili život, skúste sa zastaviť v našom internetovom obchode a pozrieť si našu ponuku dámskych tričiek a topov. Verte, že sa budete mať čím kochať a čo vyberať. U nás máte možnosť obliecť sa do dámskych tričiek podľa svojho štýlu, na svoje si určite prídu aj plnoštíhle dámy. S našimi tričkami sa vôbec nemusíte hanbiť za nejaké kilá navyše, pretože v tom správnom tričku budete vyzerať naozaj príťažlivo a sexy. Okrem mnohých farebných kombinácií, strihov a značiek Vám ponúkame stopercentnú kvalitu za prijateľné ceny. Neváhajte využiť túto príležitosť a obohatiť svoj šatník o nové kusy tričiek a topov.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo