Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Dámske športové oblečenie pre moletky - V zdravom tele zdravý duch

Každodenný pohyb, zdravá strava, správny životný štýl, to všetko je čoraz viac skloňované v našej spoločnosti. Počujeme o tom z reklamy, v škole, v médiách, ako si máme chrániť svoje zdravie a aký dôležitý je šport pre naše telo. S tým môžeme iba súhlasiť!

Ak totiž nešportujeme iba štýlom koliesok okolo domu, ale myslíme to naozaj vážne a venujeme sa športu aktívne, mali by sme vedieť, aké oblečenie je vhodné na športové aktivity.

Byť „in“ v športovom odeve

Nech sa už venujeme akémukoľvek športu, mali sme dbať na správny výber oblečenia. Niektoré športy si priam vyžadujú špeciálne dresy či úbory, pri iných športoch si zasa vyberáme oblečenie sami. Či už športujeme vonku alebo vo vnútri, správna voľba oblečenia je veľmi dôležitá.

Každý športový odev-jeho časť by mali spĺňať isté kritériá, ako je napríklad odvádzanie potu, udržiavanie tepla, atď. Platí to pre tričká, športové podprsenky, topy, bundičky, nohavice, legíny a v neposlednom rade aj pre tenisky.

Športovú garderóbu môžeme voliť aj podľa toho, aký druh športových aktivít preferujeme. Je jasné, že niektoré tenisky sú vhodnejšie do športových zariadení pod strechou, iné zasa  oceníme vo voľnej prírode.

Najdôležitejšie je, aby sme sa v prvom rade cítili pohodlne a príjemne v športovom oblečení a venovali sa svojmu obľúbenému športu naplno a s radosťou.

Potešia sa aj plnoštíhle športovkyne

Venujete sa aktívnemu športovaniu alebo chcete začať športovať, ale ešte nemáte to správne športové oblečenie? Tak neváhajte navštíviť náš e-shop, v ktorom si určite vyberiete! Ponúkame Vám na výber dámske športové oblečenie v rôznych farebných prevedeniach, svetových značiek a veľkostí. Potešia sa aj dámy, ktoré majú nejaké tie kilá navyše, pretože v našom e-shope nájdu tú správnu veľkosť.

V našom internetovom obchode nájdete kvalitné športové tričká, nohavice, topy, mikiny i športové bundy. Vyberte si podľa toho, akej športovej aktivite sa venujete. U nás máte záruku kvality za rozumné ceny, a navyše, ak poznáte dobre svoju veľkosť, môžete si športové oblečenie pohodlne objednať z Vášho domova. Oblečte sa s nami a vychutnajte si svoj obľúbený šport naplno!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo