Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Ukrytá, ale dôležitá

O čom je reč? No predsa o tom kúsku odevu, ktorý ostáva síce ukrytý pred očami verejnosti, ale pre jeho nositeľku má hlboký význam a jeho výber by nemala podceňovať. Áno, reč je o dámskej podprsenke. Tak, ako si starostlivo vyberáme iné kúsky oblečenia, aj kúpe podprsenky by sme sa mali dostatočne povenovať. Pretože aj v tomto prípade platí, že každá sme iná, máme inú postavu, vkus, štýl.

Je veľmi dôležité, aby sme si našli dostatok času na výber podprsenky a nepodceňovali jej význam. Hoci za bežných okolností zostáva ukrytá pred očami verejnosti, ale ako jej majiteľky by sme sa mali tou správne zvolenou podprsenkou doslova rozmaznávať.

Nepokazme si deň nesprávnym výberom

Možno nejedna zo žien pozná ten katastrofálny pocit, keď stavila na nesprávny výber dámskej podprsenky a problém bol na svete! Celý čas Vás  omínala, tlačila, zarezávala sa do pŕs alebo naopak- bola príliš voľná. Nielenže zle zvolená podprsenka nevyzerá dobre, ale je aj nepohodlná. Ak chceme  ňou zapôsobiť na manžela či partnera, tak by sme sa v prvom rade mali my samy v nej cítiť pohodlne, príjemne a sebavedome.

Už sme si povedali, že na prvom mieste je dôležité pohodlie a príjemný pocit samotnej nositeľky. Dnes existuje viacero typov dámskej podprsenky, ide o to, nájsť ten správny a vhodný pre nás. Pri výbere treba zvážiť okrem pohodlia aj účel, na ktorý budeme podprsenku používať. Jeden typ sa viac hodí napr. pod spoločenské šaty, iný zasa pod tričko alebo na šport.

Kvalitné podprsenky v nadmerných veľkostiach u nás

Ak ste sa rozhodli zmeniť garderóbu svojej spodnej bielizne, môžete si novú bielizeň zaobstarať aj v našom e-shope. Ponúkame Vám niekoľko krásnych modelov a druhov dámskych podprseniek svetových značiek, farieb, veľkostí a strihov. U nás si určite vyberiete túto bielizeň aj podľa príležitosti a štýlu – decentné, klasické ale aj zvodné podprsenky čakajú práve na Vás.

Na svoje si prídu aj ženy-moletky alebo tie, ktoré majú väčšie poprsie, pretože v našom internetovom obchode ponúkame podprsenky xxl ako aj podprsenky nadmerné veľkosti. Skočte si k nám po tú svoju a rozmaznávajte svoje prsia krásnou kvalitnou dámskou podprsenkou.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo