Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Ukrytý, ale predsa dôležitý kúsok odevu každej ženy

O čom je reč? No predsa o tom kúsku odevu, ktorý ostáva síce ukrytý pred očami verejnosti, ale pre jeho nositeľku má hlboký význam a jeho výber by nemala podceňovať. Áno, reč je o dámskej spodnej bielizni. Tak, ako si starostlivo vyberáme iné kusy oblečenia, aj kúpe spodnej bielizne by sme sa mali dostatočne povenovať. Pretože aj v tomto prípade platí, že každá sme iná, máme inú postavu, vkus, štýl.Je veľmi dôležité, aby sme si našli dostatok času na výber spodnej bielizne, a nepodceňovali jej význam. Hoci za bežných okolností zostáva ukrytá pred očami verejnosti, ale ako jej majiteľky by sme sa mali tou správnou spodnou bielizňou doslova rozmaznávať.

Starostlivo vyberajte

Možno nejedna zo žien pozná ten katastrofálny pocit, keď stavila na nesprávny výber dámskej spodnej bielizne a problém bol na svete! Celý čas Vás nohavičky omínali, možno odstávali alebo sa pri chôdzi zarezávali a Vy ste mali pokazený deň. Nielenže zle zvolená spodná bielizeň nevyzerá dobre, ale je aj nepohodlná. Ak chceme  ňou zapôsobiť na manžela či partnera, tak by sme sa v prvom rade mali my samy v spodnej bielizni cítiť pohodlne, príjemne a sebavedome.

Už sme si povedali, že na prvom mieste je dôležité pohodlie a príjemný pocit samotnej nositeľky bielizne. Dnes existuje viacero typov dámskej spodnej bielizne, ide o to, nájsť ten správny a vhodný pre nás. Pri výbere treba zvážiť okrem pohodlia aj účel, na ktorý budeme spodnú bielizeň používať. Jeden typ sa viac hodí pod spoločenské šaty, iný zasa pod rifle.

Kvalitná a sexy spodná bielizeň pre moletky u nás

Ak ste sa rozhodli zmeniť garderóbu svojej spodnej bielizne, môžete si novú bielizeň zaobstarať aj v našom obchode. Ponúkame Vám niekoľko krásnych modelov a druhov spodnej bielizne, svetových značiek, farieb, veľkostí a strihov. U nás si určite vyberiete bielizeň aj podľa príležitosti a štýlu – decentné, klasické ale aj zvodné nohavičky čakajú práve na Vás. Pohodlná spodná bielizeň na šport či voľný čas alebo sexy nohavičky na zvádzanie muža svojich snov – to všetko Vám vieme ponúknuť! V našom e-shope si svoju dámsku spodnú bielizeň vyberie určite každá z vás!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo