Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Naj modely

Aj moletky si zaslúži pekné a štýlové oblečenie. U nás v Otto ho máme hŕbu

Zohnať pekné dámske oblečenie v nadmerných veľkostiach je na Slovensku mnohokrát problém. Módne reťazce často ponúkajú šaty alebo nohavice do veľkosti 44-46 - a ďalej už nejdú. Lenže čo ak vám to nestačí? To musíte chodiť vo vreci od zemiakov? Nebojte, nemusíte. U nás v Otto myslíme aj na moletky.

Nájdite svoje prednosti

Ešte predtým, než si vôbec začnete dámske oblečenie v nadmerných veľkostiach vyberať, nájdite na svojej postave prednosti. A nehovorte, že žiadne nie sú - každá žena nejaké má! Treba pekné nôžky, plný dekolt ... čokoľvek. Výberom oblečenia sa potom snažte tieto prednosti zvýrazniť, zatiaľ čo to ostatné šikovne zakryte. Ako na to?

Napríklad ak máte dlhé nohy, neberte si šaty až po členky. Radšej si oblečte kratšie šaty ku kolenám a k tomu elegantné topánky na podpätku, ktoré nohy ešte opticky predĺžia. Výnimku tvoria svadobné šaty - tie bývajú vždy dlhé.

Väčšina plnoštíhlych žien má sexy dekolt. Ak to nie je doslova vulgárne, nebojte sa ho vyzývavým oblečením zvýrazniť - budete sakramentsky sexy. Na druhú stranu či máte prsia naozaj veľká, potom voľte radšej šaty, topy, tuniky nebo tričká s menším výstrihom, ktoré vašim prsiam dodajú nádych tajomna.

Farby: nemusí byť len čierna

Dámske oblečenie v čiernej farbe je pre moletky absolútnou klasikou, ale rozhodne nie je jediným možným riešením. Dobre vyzerá prakticky akékoľvek výraznejšie oblečenie, ktoré na seba strháva pozornosť (a odvádza ju tak od vašich nedostatkov). Nebojte sa preto kúpiť šaty alebo nohavice výraznejších prvkov, divokejších motívov alebo mixu viacerých farieb. Ale zase to neprežeňte - všetkého veľa škodí.

Na druhú stranu sa určite vyhnite upnutým jednofarebným modelom svetlých odtieňov, tie by na vás nevyzerali dobre. To platí najmä pre dámske nohavice a šaty - biele upnuté nohavice alebo šaty si môže dovoliť len žena s perfektnými krivkami.

Nebojte sa doplnkov

Tak ako je možné vašu postavu opticky zlepšovať pomocou divokejších farieb a motívov, môžete úplne rovnako používať aj doplnky. Absolútnym tabu sú pre moletky maličké a nenápadné retiazky či náhrdelníky, ktoré by na vašej ruke alebo krku vyzerali ešte menšie (a vaša postava o to robustnejšie).

Naopak sa vôbec nebojte výrazných doplnkov - veľké kruhové náušnice, výrazný náhrdelník alebo robustný náramok pritiahnu potrebnú pozornosť - a odvedú ju od vašich kilogramov váhy navyše. Budete až prekvapená, koľko parády jediný náramok urobí.

Tak dámy - je na čase prevetrať šatníky! Už neplatí, že moletky sa nemôžu obliekať štýlovo. Naša ponuka oblečenia nadmerných veľkostí je toho dôkazom.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo