OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Posvätné miesto

To, čo mnohí nechápu a pravdepodobne ani nikdy nepochopia, je vzťah žien k dámskym kabelkám a taškám. Muži už možno dávno prestali krútiť nad tým hlavou a radšej taktne mlčia. My však vieme o to svoje a určite máme svoje zlatíčka v podobe rôznych kabeliek a tašiek spočítané do jednej. Naše skrine by o tom vedeli rozprávať svoje. Pre každú ženu je jej kabelka doslova posvätným miestom, možno takým, ako je pre muža napríklad auto. Veď mnohokrát nosíme vo svojej kabelke či taške doslova celý svoj život. Žena a kabelka od nepamäti patria k sebe a toto sa nikdy nezmení. Menia sa typy, štýly, módne trendy či modely dámskych tašiek, nemení sa však fakt, že patria a budú patriť navždy k sebe ako nerozlučná dvojica. Nevedia totiž existovať jedna bez druhej.

Láska až za hrob

Zvykne sa to síce hovoriť o láske medzi dvoma ľudskými bytosťami, ale možno to obrazne preniesť aj na ženy a kabelky. Možno si poviete, však je to iba vec, ktorá má dočasné trvanie a nemôže nahradiť človeka. Samozrejme, že ani nenahradí! My, ženy, to veľmi dobre vieme, ale nikdy sa ich aj tak nevzdáme! Dobrá správa je, že ani nemusíme, pretože nerobíme nič hriešne ani zlé. A že si občas kúpime novú kabelku, hoci ich už máme v skrini dvadsať? No a čo! Hravo nájdeme miesto aj pre dvadsiatu prvú!Nemusíme riešiť, čo v kabelke nosíme, pretože to si asi každý domyslí. Okrem potrebných vecí aj veľa nepotrebných. Ale pre nás to význam má! Skôr nás zaujíma, aké kabelky a tašky sú v kurze, aké sa momentálne nosia či budú nosiť tú ktorú sezónu a čo nám módny svet kabeliek prinesie. A bezpochyby mnohé z nás vlastníme už teraz kabelky a tašky rôznych štýlov, rozmerov, farieb a na viaceré príležitosti.

Verné spoločníčky žien

Pravdepodobne každá zo žien sa vo svete dámskych tašiek a kabeliek dokonale vyzná. Ale je možné, že ešte nevlastníme všetky a niektorá nám chýba. Počuli ste už niekedy o hobo kabelke či taške? Ak áno, tak ju určite už máte a netreba Vám ju špeciálne predstavovať. A možno túžite po novej hobo taške, ak už tá stará doslúžila. Tak či onak, ak navštívite náš e-shop, rozhodne ste na správnej adrese. Ponúkame Vám hobo kabelky na akúkoľvek príležitosť vo viacerých farbách a značkách. Potešte sa novou taškou a vyrazte spolu s ňou do ulíc ešte dnes!

zobraziť viac...
a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf