Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Bez kabelky ani na krok

Pravdepodobne neexistuje na svete taká žena, ktorá by nenosila so sebou, kdekoľvek ide, svoju kabelku či tašku. Veď kabelka je najdôležitejšia vec, ktorú máme pri sebe každý deň. Dokonca možno povedať, že je to módny doplnok č. 1. Väčšinou si do nej vkladáme tie najosobnejšie veci, ako sú doklady, peniaze, cennosti, no a samozrejme, niektoré z nás aj kozmetiku. Niekedy máme v dámskej kabelke celý svoj život. Okrem toho, pomocou nej vyjadrujeme aj svoj životný štýl.

Tri základné otázky

Ešte predtým, než vyrazíme s kamoškami na nákup novej dámskej tašky alebo ruksaku, mali by sme si ujasniť tri dôležité fakty. Kde ich budem nosiť? Do spoločnosti, do mesta, do práce, na šport? Podľa toho budeme vyberať buď elegantnú alebo klasickú kabelku či športovú dámsku tašku alebo ruksak. K akému oblečeniu ju budeme nosiť? Podľa toho, či ju budeme nosiť ku každodennému oblečeniu, rifliam alebo spoločenským šatám, budeme vyberať vhodnú farbu kabelky. A čo v nej budeme nosiť? Väčšie veci alebo len drobnosti? Podľa toho zistíme veľkosť a tvar kabelky či tašky.

Model, farba i veľkosť sú dôležité

S uchom či bez? Záleží naozaj od toho, na aké príležitosti budeme tašku používať a čo nám lepšie vyhovuje. Výhodu majú, samozrejme, aj kabelky s uchom aj bez neho. Kabelka cez rameno nám umožňuje mať voľnejšie ruky, ale na druhej strane, ak nám stále padá z pleca, nie je to nič príjemné. Kabelka s uchom pôsobí možno elegantnejšie, ale jej nevýhodou sú práve plné ruky. Dilema asi viacerých z nás. Preto by sme mali dobre zvážiť účel, na ktorý budeme kabelku používať najčastejšie. Na farbe dámskej kabelky alebo tašky sa najviac cení jej univerzálnosť, čo však neznamená automaticky nosiť tašku konzervatívnej farby. Tu zohráva dôležitú úlohu práve náš outfit. Akú úlohu má splniť naša kabelka vo vzťahu k ostatnému oblečeniu? Má byť ona hlavným prvkom, ktorému prispôsobíme zvyšok, alebo má vhodne doplniť naše oblečenie? Ak by ste predsa len nechceli príliš riskovať a experimentovať s farbou kabelky, vždy môžete staviť na istotu bezpečných farieb: čiernu, šedú, a väčšinu odtieňov hnedej. Ako posledné by sme mali riešiť veľkosť kabelky alebo tašky a ujasniť si vopred, na aký účel chceme kabelku používať. Podľa toho sa budeme riadiť pri výbere veľkosti kabelky: menšia veľkosť na drobnosti, väčšia veľkosť napr. na dokumenty alebo zošity.

Štýl, ktorý vydrží

Pri výbere dámskej kabelky sa snažte rozmýšľať ďalej než za horizont jednej sezóny. Vyberajte radšej nadčasový design dámskej kabelky, ktorý budete môcť využiť viacero sezón, a nie po jednej ju odložiť do skrine. Majte odvahu byť sama sebou! Riaďte sa svojimi pocitmi, túžbami a vkusom a nebojte sa experimentovať ani pri výbere kabelky. Ak sa Vám páči a vyjadruje Váš životný štýl, rozhodne neváhajte a zaobstarajte si ju! Ak zháňate kabelku alebo tašku, môžete navštíviť aj náš internetový obchod a pozrieť si našu ponuku tašiek. Možno práve u nás si niektorú zamilujete a sadne Vám ako uliata!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo