OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Ozdoba každej ženy

Je pravdepodobne iba málo žien, ktoré sa so šperkami nekamarátia, a preto ich ani nenosia. Možno z praktických dôvodov, možno majú alergiu na nejaký kov, ale dovolím si tvrdiť, že takýchto žien je určite minimum.

Každá z nás túži po šperkoch a pýši sa nimi v spoločnosti. Pre niektoré sa šperky stali neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a nevieme si už bez nich ani svoj život predstaviť. Náušnice, retiazky, prstene či náramky patria do ženského sveta tak, ako patria kolesá k autu. Sme s nimi spojené od vekov a to puto je nerozlučiteľné.

Zameraná na šperky

Rovnako ako máte vo svojom šatníku kúsky oblečenia, ktoré môžete ľahko kombinovať takmer ku všetkému, nemali by ste zabúdať ani na šperky. Aj tie je potrebné zladiť s outfitom. Šperky vo Vašej šperkovnici by mali byť pokiaľ možno čo najjednoduchšie, pretože tak sa budú skutočne ľahko kombinovať s akýmkoľvek oblečením na rôzne príležitosti. Také základné a všestranné kúsky Vám tak urobia tú najväčšiu službu.

Pokiaľ sa chystáte na nejakú slávnostnú príležitosť, spoločenskú akciu, alebo inú dôležitú udalosť, ktorá ma striktný dress code – napríklad pohovor, pracovné stretnutie, alebo charitatívny večierok, oceníte šperky, ktoré sú skôr nenápadné a konzervatívne. Jednoduché šperky sú presne ten kúsok, po ktorom môžete siahnuť a nikdy neurobíte chybu. Šperk vám naviac dodá dávku elegancie a pozdvihne Vašu ženskosť.

Vďaka jednoduchému šperku skvele vyniknú výrazné kúsky Vášho oblečenia, na ktoré chcete upútať pozornosť, čo je ideálne napríklad pre plesové šaty alebo iný zaujímavý kúsok Vášho šatníka.

Dlhé retiazky od nás

Hoci všetky milujeme šperky, ale každá z nás má určite isté kúsky, ktoré preferuje najviac. Niektoré máme obľúbené náušnice, iné zasa prstene či náramky a ďalšie napríklad retiazky. Sú šperky, ktoré najradšej nosíme a sú odrazom našej osobnosti.

Hovorí sa, že tá správna retiazka je výrazom našej ženskosti, elegancie a v neposlednom rade aj sexepílu. Nosíme ju totiž na krku, ktorý je tak vábivý a príťažlivý pre mužské pokolenie. My, ženy, to vieme najlepšie. Ak ozdobíme svoj krk tou správnou retiazkou, muži nedokážu od nás odtrhnúť pohľady.

Ak si chcete rozšíriť zbierku svojich šperkov alebo vymeniť tie staré za nové kúsky, tak prijmite ponuku nášho e-shopu a nechajte sa zlákať dlhými retiazkami od nás. Takejto ponuke rozhodne neodolá žiadna moderná žena. Vstúpte do nášho šperkového raja a ešte dnes Vás môže zdobiť elegantná dlhá retiazka z nášho internetového obchodu.

zobraziť viac...
a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf