Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťNajlepšia ochrana pred slnkom


Je bezpochyby veľa vecí, ktoré si spájame s horúcim letom a slnečnými dňami. Možno nám všetkým napadnú napríklad tričká, šortky, šľapky či plavky ako neodmysliteľné súčasti letného obdobia, ale v tejto chvíli máme na mysli ešte jeden veľmi dôležitý módny doplnok leta- slnečné okuliare.
Slnečné okuliare patria neodmysliteľne k letu, samozrejme hlavne preto, že chránia naše oči a zároveň sú aj vhodným estetickým doplnkom. Určite nie sú slnečné okuliare pre žiadnu ženu neznámym pojmom. Veď často po nich siahame už v dňoch prvých slnečných lúčov, ktoré prichádzajú s blížiacou sa jarou. Vieme si však vybrať vždy tie správne?

Správna voľba slnečných okuliarov je veľmi dôležitá


Slnečné okuliare sa pre mnohých z nás stali súčasťou našej každodennej výbavy. Niektorí ich jednoducho potrebujú, iným slúžia ako módny doplnok. Ale to neprekáža, lebo aj takýmto spôsobom si chránia zrak, a ani o tom nevedia.
Okrem moderného vzhľadu, štýlovosti a elegancie by sme mali mať na pamäti hlavne to, že slnečné okuliare chránia náš zrak pred slnečným žiarením. Z tohto dôvodu by sme pri výbere slnečných okuliarov nemali pozerať len na ich vzhľad a cenu, ale aj na všetky potrebné filtre, ktoré by mali sklá na okuliaroch mať, aby naše oči boli dostatočne chránené. Okuliare by mali mať dostatočný UV filter, aby náš zrak ochránili. Kvalitnejšie kúsky ochránia aj pred oslnením.
Dnes si už život bez slnečných okuliarov nedokážeme ani predstaviť. No nikdy nesmieme zabúdať na kvalitu. Odborníci na zrak tvrdia, že je menej škodlivé nemať žiadne slnečné okuliare ako mať okuliare bez UV filtra. Ak nemáme žiadne, tak sa zornička pri pohľade do slnka zúži a teda do očí prenikne menej svetla s UV žiarením. Ale ak máme slnečné okuliare bez UV filtra, dovolíme zorničkám, aby zostali pri pohľade do slnka roztiahnuté a tým do oka prenikne viac škodlivého svetla.

Nebojte sa nosiť kvalitu

Ak aj Vy túžite po štýlových a elegantných slnečných okuliaroch, ktoré budú dosahovať najvyššiu kvalitu, neváhajte navštíviť náš internetový obchod. V sekcii dámska móda- doplnky- slnečné okuliare si môžete vyberať z množstva dámskych slnečných okuliarov zaujímavých tvarov, farieb, svetových značiek v rôznych cenových reláciách.
Dokonalý outfit môžete dosiahnuť aj správnym výberom dámskych slnečných okuliarov, ktoré Vám nielenže dodajú ten pravý ženský šmrnc, ale aj ochránia Vaše oči pred dotieravými lúčmi slniečka.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo