Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Malý kúsok látky s veľkým významom

Toto sa zvykne hovoriť práve o dámskych šáloch či šatkách. Dnes už nejde len o praktický doplnok, aby nám nebola zima v chladnom počasí, čoraz viac sa šatky i jemné hodvábne šály stávajú každodennou súčasťou dámskeho oblečenia. Šatky dokonale vystihuje jedno slovo – všestrannosť. Nosiť ich môžete k tričku, košeli, svetru, saku i k bunde. Už neplatí, že šatka patrí len na krk. Šatka ako čelenka, šatka ako opasok, šatka ako plážový odev, ale i šatka ako vlasový doplnok. Podobne je to aj v prípade dámskeho šálu. Už dávno nie je iba nevyhnutnou súčasťou zimnej garderóby, čoraz viac sa stáva vyhľadávaným módnym doplnkom.

Viete, ako si vybrať ten správny šál?

Aj napriek tomu, že ide o menší doplnok, predsa len pomerne viditeľný, pretože ho nosíme na oblečení. Ak si vyberieme ten správny, môže nám preukázať veľkú službu. Preto je dôležité vyberať ho veľmi starostlivo. Samozrejme, záleží aj od toho, kedy šál chceme nosiť, v akom ročnom období a na akú príležitosť. Na zimu sa skôr hodia široké šály z teplého materiálu alebo také, do ktorých sa môžete celá zababušiť. Materiál šálu je dosť podstatný, keďže prichádza do priameho kontaktu s našou pokožkou- krkom a dekoltom. Najideálnejší pre pokožku je kašmírový šál, ale nie každá z nás si ho môže dovoliť kúpiť. Treba však vyberať tie, ktoré sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov a šetrné k našej pokožke.

Fantázia nemá hraníc

Čo sa týka farebnosti, veľmi aktuálne sú jednofarebné šály výrazných farieb, ktoré musia ladiť s výsledným outfitom. Hitom je aj zlatý, fialový alebo čierny šál so strapcami. Pokojne môžete experimentovať a skúšať, pokým Vám nesadne ten pravý. Ak sa Vám páčia viaceré a neviete sa rozhodnúť, ktorý si vybrať, netrápte sa! Jednoducho si kúpte všetky. Táto investícia sa Vám určite oplatí. Podobne to platí aj v prípade výberu dámskej šatky. Ak rady nosíte šály a šatky ako módny doplnok a vyjadrenie svojho štýlu, tak jeden či jedna Vám určite stačiť nebudú. Pre všetky náročné dámy je tu pestrá ponuka šálov a šatiek nášho obchodu. Nájdete ich v dámskej móde pod doplnkami. Ponúkame Vám kruhové šály, módne i pletené, na svoje si prídu aj všetky milovníčky šatiek. Náš výber je natoľko bohatý, že od nás určite naprázdno neodídete a naše šály či šatky si zamilujete na prvý pohľad!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo