Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Keď prichádza zima

Určite to poznáme všetci! Keď prídu chladné a mrazivé dni a my vieme, že musíme vyraziť do ulíc či už za prácou alebo za štúdiom. V tej chvíli sa nechce z teplého domova nikomu z nás! Najmä ak strávime pred zrkadlom dlhú chvíľu úpravou účesu a vlasov. Najradšej by sme si na upravené vlasy nenasadzovali nič. Zima je však nekompromisná a svojimi teplotami nás núti siahať po doplnkoch, ktoré skryjú hlavu a ochránia pred okolitým chladom. Vtedy nastáva čas čiapok, ktoré sa na isté obdobie stanú pre nás veľmi dôležitou súčasťou odevu i našej vizáže. Akú čiapku si teda vybrať, aby splnila svoj účel a zároveň sme v nej aj dobre vyzerali?

Teplo čiapky nič nenahradí

Keď sme boli malými deťmi, nikto z nás neriešil, akú čiapku nám mama dá na hlavu a už vôbec nás netrápilo, ako v nej vyzeráme a čo si ľudia o nás pomyslia. Keď však človek dospeje, pochopí tie okamihy z detstva. Pretože teraz nám už nie je jedno, v akej čiapke sa ukážeme v spoločnosti. Chceme dobre vyzerať, zapôsobiť na svoje okolie a aj taká malá časť oblečenia je veľmi dôležitá.

Čiapkam nemožno uprieť to, že sú večnou klasikou, ktorá má svoje pevné miesto v každoročnej zimnej móde. Skryjú celú hlavu, na vlasoch dobre držia a ich materiál, farba či vzor vedia perfektne doladiť celkový outfit. Nosia sa celkom obtiahnuté, ale aj mierne padnuté modely, ktoré pripomínajú čiapky trpaslíkov. Klasické „našuchovačky", ktoré farebne ladia s outfitom, sú najcennejšie. Vynosia ich hlavne dámy, ktoré preferujú bundy, sú športovejšie alebo nechcú v dave príliš vytŕčať.

Dámske zimné čiapky od nás        

Najideálnejšie je pripraviť sa na chladné zimné dni skôr, než nastanú. Preto už teraz by sme sa mali obzerať po vhodnej zimnej čiapke, ktorá sa stane našou „parťáčkou“  v treskúcej zime. Ak navštívite náš internetový obchod, nájdete bohatú ponuku dámskych zimných čiapok, ktoré si určite zamilujete. Dámske čiapky na zimu, dámske pletené čiapky vo viacerých farbách svetových značiek. Ponúkame Vám štýlové zimné čiapky pre ženy každej vekovej kategórie. Nielenže v nich budete vyzerať cool, ale Vaša hlava ocení príjemný teplý dotyk pohodlnej zimnej čiapky.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo