OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
L filter_active M filter_active S filter_active XL filter_active XS filter_active XXL filter_active 32/34 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active 54 filter_active 56/58 filter_active
zrušiť
... |


Dlhé tričko - Povinná výbava šatníka

 

Kto z nás by nemal tričko vo svojom šatníku? Určite každý z nás a pravdepodobne nielen jedno. Hneď viacero a v rôznych variantoch. Veď kto by neocenil pohodlnosť a univerzálnosť tohto odevu, ktorý sa hodí takmer ku všetkému? Počnúc džínsami, cez plavky až po improvizované pyžamo. V neposlednom rade pekne vynikne aj v kostýme.

Tričko s nami jednoducho žije. Obľúbené tričká s nami rastú, menia farbu a sú stálou súčasťou nášho životného štýlu. Tričko už dávno nie je iba vrchnou časťou oblečenia, ale ide skôr o módny základný kus oblečenia. Krátke či dlhé tričká udávajú štýl nášho oblečenia, vieme sa nimi jednoducho zladiť a vyjadriť svoju osobnosť i postoj a názor na vec.

 

Dlhé tričko – kľúčová súčasť odevu

 

V súčasnej dobe predstavuje dlhé tričko a rôzne jeho varianty vrátane polokošele, rôznych tielok a topov kľúčovú súčasť odevu. Dizajnéri mnohých značiek sa predbiehajú v tom, kto z nich predstaví tričko s výraznejším dizajnom, ktoré bude viac originálne, štýlovejšie a sexy. A treba uznať, že im to ide naozaj skvelo. Veď toľká záplava dlhých tričiek pre mužov i ženy nás častokrát privádza do ťažkej situácie. Pre akú značku sa rozhodnúť? Akú farbu si vybrať? Chcem jednofarebné tričko alebo tričko s potlačou či iným vzorom? Športovejší alebo elegantnejší strih? Niekedy je pre nás ťažké sa rozhodnúť. Skúsme sa riadiť v tomto prípade sami sebou a svojím vkusom či štýlom. Aj takým bežným kusom odevu ako je dlhé tričko, dokážeme vyjadriť svoj prístup k životu. Niekedy nie je podstatné to, čo na tričku máme, ale jeho materiál a pôvod.

 

Náš každodenný spoločník

 

Priznajme si, že sú chvíle, keď tričká berieme ako samozrejmosť, resp. ako jednoduchý kus oblečenia a nekladieme prílišný dôraz na ich kvalitu. V takom prípade nerobíme dobre, lebo pri každom oblečení je jeho kvalita dôležitá a tričko by nemalo byť výnimkou.

Ak túžite po tričku, ktoré by vám zmenilo život, skúste sa zastaviť v našom internetovom obchode a pozrieť si našu ponuku dlhých tričiek. A verte, že budete sa mať čím kochať a čo vyberať. U nás máte možnosť obliecť do dlhých tričiek nielen seba, ale aj svoje ratolesti a tiež svoju polovičku. Okrem mnohých farebných kombinácií, strihov a značiek vám ponúkame stopercentnú kvalitu za prijateľné ceny. Momentálne môžete výhodne nakúpiť niektoré modely, ktoré sú v zľave. Neváhajte využiť túto príležitosť a obohatiť šatník celej rodiny o nové kusy tričiek.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať