Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Keď šaty robia človeka

Veru nenadarmo sa hovorí toto porekadlo, pretože skrýva v sebe veľký kus pravdy. Najmä ženy by vedeli o tom rozprávať dlhé hodiny. Hlavne všetky milovníčky dámskych šiat.

Šaty by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy, pretože robia ženu ženou, vnášajú do nášho šatníka krásu, nežnosť a eleganciu. Na každú príležitosť sa vždy hodia iné šaty. Aké šaty si kam a kedy obliecť nemusí byť vôbec umenie, ak vieme, ako na to!

Na rande i do práce

Dámske šaty budú pravdepodobne stále okúzľovať nežné pokolenie a získavať si ženské srdiečka. Je veľa žien, ktoré majú plné skrine rôznych šiat viacerých farieb, strihov, vzorov, materiálov. Doslova na každú príležitosť jedny.

Šaty si môžeme zobrať na rande, na pláž či pracovné stretnutie. Ak siahneme po tých pravých, rozhodne nič nepokazíme. Môžu byť krátke i dlhé, na ramienka, s rukávmi i bez nich, rôznych strihov či farieb. Dĺžka šiat je tiež rôzna, záleží od toho, do akej spoločnosti sa v nich chystáme a tiež aj od našej postavy. Každej žene totiž svedčí iná dĺžka šiat. Niektorí odborníci na módu tvrdia, že záleží aj od veku dámy.

Dôležitý je aj strih šiat, podobne ako každé iné oblečenie, dokáže skryť nedostatky ženskej postavy a zvýrazniť jej prednosti. Čo sa týka farieb šiat, môžu byť pokojne pestré. V obľúbenosti vedú šaty čierne, červené, biele, tyrkysové, zlaté alebo strieborné. Samozrejme, výber farby záleží na každej jednej z nás!

Čo tak športové šaty?

Určite sa medzi ženským pokolením nájdu aj také dámy, ktoré majú síce rady šaty, ale nie v každých sa cítia príjemne a dobre. Ak ste skôr športový typ, tak práve pre Vás sú športové šaty ako stvorené. Takéto šaty Vám totiž prinesú maximálne pohodlie, budete v nich naozaj štýlové a trendy a čo je najdôležitejšie, dokonale zvýraznia Vašu ženskosť aj napriek tomu, že sú športového vzhľadu. O to viac budete pôsobiť na svoje okolie príťažlivo a sexy. Neveríte? Príďte sa k nám presvedčiť o jedinečnosti športových šiat a vyberte si tie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad!

V našom internetovom obchode Vám ponúkame  športové šaty presne podľa Vášho gusta z viacerých farieb, módnych značiek i veľkostí. Nemusíte mať iba „osí“ pás či miery modelky, aby ste si ich mohli dovoliť. Športové šaty od nás si môže naozaj dovoliť každá z vás!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo