Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Elixír vášne s nádychom romantiky

Tí, skôr narodení, si určite pamätajú nedeľné filmy pre pamätníkov, v ktorých ženské hrdinky zvádzali mužov v pôvabných šatách zo šifónu s dokonalou nonšalantnosťou. Táto atmosféra v mnohých z nás evokuje predstavy romantických schôdzok v nočnej záhrade, nadýchané a zároveň ľahučké ako pierko, plesové šaty, vášnivé pohľady mužov na dámske telá ukryté pod hmlistou priehľadnosťou šifónu. Kto by si rád na to nezaspomínal?

Vieme však definovať pojem šifón? Určite sme už o ňom viaceré počuli, ale možno by sme zostali zaskočené otázkou, čo je to šifón. Šifón možno charakterizovať ako tenkú splývavú látku zo syntetických alebo hodvábnych nití s typickou zrnitou štruktúrou na povrchu. Hlavným poznávacím znakom šifónu je jeho priehľadnosť, a preto ho muži na ženách tak milujú.

Vyjadrite v ňom svoju ženskosť naplno

V šatách zo šifónu sa cítime ľahko, vzdušne, nežne. Šifón dáva prakticky neobmedzené možnosti pre strih, a je schopný preberať na seba akékoľvek mäkké tvary. Šifón najlepšie vyjadruje ženskosť, práve preto ho tak milujú návrhári.

Šifón – to je spojenie nežnosti a krásnej jednoduchosti. A čo viac si priať v teplých letných dňoch? V ktorom oblečení sa budeme cítiť tak príjemne a pohodlne ako práve v letných šatách zo šifónu? A keď sa k samotným šatám pridá ešte aj vhodný vzor v podobe kvetiniek, tak dokonalý outfit je na svete. Kvetinové vzory patria totiž medzi ženami k veľmi obľúbenému oblečeniu. A preto by rozhodne nemali chýbať vo Vašom šatníku kvetinové šifónové šaty, v ktorých očaríte nejedno mužské oko a získate  obdiv aj u svojich priateliek.

Leto v znamení šifónových šiat

Aj Vy už pomýšľate na letné ľahké oblečenie, v ktorom by ste sa cítili veľmi príjemne, elegantne a zároveň sexy? Tak to by ste mali rozhodne zvoliť okrem iných obľúbených módnych kúskov aj letné šifónové šaty. Ich najväčšia výhoda spočíva v tom, že zakryjú decentne všetko, čo zakryť majú, ale zároveň vďaka svojej priehľadnosti zaujmú Vaše okolie.

Ak ich ešte nemáte vo svojom šatníku, teraz je najlepšia príležitosť to zmeniť. V našom internetovom obchode sme pre Vás pripravili zaujímavú ponuku kvetinových šifónových šiat, ktoré Vás určite nenechajú bez povšimnutia.

Môžete si vyberať z viacerých farieb, vzorov, značiek i cien práve tie, ktoré Vám padnú do oka a rozbúchajú srdiečko. Nechajte sa zlákať pôvabom, eleganciou a štýlovosťou letných šifónových šiat, v ktorých sa budete cítiť ako kráľovná leta.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo