OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Začiatky nohavíc

Všetci sa určite svorne zhodneme na tom, že pri slove nohavice nám ako prvé napadnú džínsy. Samozrejme, pretože každá žena, muž i dieťa miluje tento typ nohavíc. A to už ani nehovoríme o tom, koľko džínsov zdobí náš šatník.

Keď sa ale  povie  dámske nohavice, nemáme na mysli džínsy, ale mnohé ženy si ich spoja s eleganciou či decentnosťou. Toto spojenie je pomerne zaujímavé, a to najmä pre historický vývin tohto módneho kúsku. Určite netreba pripomínať, že spočiatku boli nohavice vyslovene mužskou záležitosťou. Postupne sa však nohavice dostávali aj do ženského šatníka a získavali si priazeň nežnejšieho pohlavia.

Elegantnosť a štýlovosť

S poženštením mužského módneho kúsku prišli do módy mnohé strihy, materiály či detaily, ktoré z klasických nohavíc robia niečo viac. Dnes si každá moderná žena môže vyberať z bohatej ponuky rôznych druhov nohavíc a rozhodovať sa, ktoré nohavice si na seba oblečie a ako v nich bude vyzerať.

Absolútne najtrendovejšími sú momentálne nohavice v skrátenej dĺžke, teda asi 7/8-nové, ktoré doslova zaplavili módny trh a stále majú čo povedať. Napriek tomu, že vo svete džínsov vládnu skinny, medzi nohavicami to neplatí a „obtiahnutosť" nahrádzajú voľnejšie sedy alebo aj celé nohavice. Nohavicovú eleganciu podčiarkuje vysoký pás, ktorý sa ľahko kombinuje s blúzkami či ľahkými topmi a zvýrazňuje pás.

Ako nosiť 7/8 nohavice?

Tak ako každý iný element šatníka, tak aj 7/8 nohavice najlepšie vyzerajú na dievčatách drobnej a štíhlej postavy. Štíhle ženy s úzkymi bokmi ich môžu nosiť takisto ako k plochým, tak aj vysokým topánkam v každej farbe a štýle.

Dĺžka 7/8 nohavíc opticky skracuje nohy, čím sú teda dokonalé pre ženy s vysokou a štíhlou postavou. Ak však milujeme tento druh, no sme nižšieho vzrastu, nutným doplnkom v našej štylizácii by mali byť vysoké opätky. Pri výbere 7/8 nohavíc by sme mali zvoliť modely so zvýšeným sedom.

7/8 nohavice sú dokonalý štýl na letné obdobie. Dokonale sa osvedčujú rovnako ako v elegantných a štýlových kompozíciách, tak aj v kombináciách s dovolenkovými, neformálnymi blúzkami. 

Zatúžili ste aj Vy v tejto chvíli byť majiteľkou nohavíc v skrátenej dĺžke? Tak dajte svojej túžbe voľný priechod a príďte si vybrať k nám. V našom e-shope nájdete bohatú ponuku viacerých druhov, strihov, farieb a značiek 7/8 elegantných a štýlových nohavíc, v ktorých zažiarite v každej spoločnosti. Nechajte sa rozmaznávať pohodlnosťou a príjemným pocitom pri ich nosení. Čakajú iba na Vás!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo