Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Aj pri športe môžete byť „in“

Ak sa venujete pravidelne nejakému športu, tak sami dobre viete, akú dôležitú úlohu zohráva pri športe oblečenie. Veď určite nechodíte športovať v tom, čo máte na sebe oblečené napr. v práci. Dôležitou súčasťou športov, ktoré sa tradične konajú vonku, je aj bunda alebo mikina určená na športové aktivity. A ak to so svojím športovaním myslíte naozaj vážne, tak by ste mali veľmi dôkladne a starostlivo vyberať svoje športové oblečenie. My, ženy, sme skôr nadstavené k tomu, že sa pri výbere oblečenia riadime tým, ako na nás zapôsobí na prvý pohľad. Platí to aj o výbere športovej bundy či mikiny. Rozmýšľame viac nad tým, či nám bunda zapasuje, či sa v nej budeme páčiť samy sebe, partnerovi a okoliu. Niekedy štýlom: kamošky mi ju budú určite závidieť! V prvom rade by sme sa však mali riadiť úplne inými pravidlami. To základné a najpodstatnejšie je, ujasniť si, na aký účel mi bude športová bunda slúžiť. Čo všetko od nej očakávam? Aké vlastnosti by mala mať, aby mi čo najlepšie poslúžila. Tu zohráva veľkú úlohu práve typ športu, na ktorý budeme bundu používať.

Ako vybrať správnu športovú bundu

Ak je Vašou srdcovou záležitosťou napr. turistika či behanie, alebo len tak s kamoškou si chodíte pravidelne ráno či večer zabehať kvôli lepšej kondičke, tak by ste sa mali poobzerať po vhodnej a kvalitnej športovej bunde. Aká by mala byť? Rozhodne taká, ktorá zabráni vetru, vode a zároveň bude môcť Vaše telo v nej „dýchať.“ Aj v prípade športovej bundy platí, že alfou a omegou je použitý materiál. V dnešnej dobe sa už jedná o syntetiku, najčastejšie polyamid a polyester, ktoré zabraňujú prenikaniu vetra a vody. Zároveň sa postarajú o priedušnosť. To znamená, že správna bežecká bunda zabráni vniknutiu vody, a zároveň dokáže odviesť pot preč od tela. Priedušnosť ocenia všetky dámy, ktoré cestujú alebo sa vyberú na turistiku, pretože funkčné oblečenie veľmi rýchlo schne. Ak máte vyriešenú praktickú stránku športovej bundy, prichádzajú na rad ostatné faktory dôležité pri výbere bundy: strih, dĺžka, farba a celková vizáž. Strih by mal byť voľnejší, aby ste sa cítili pri športovaní čo najpohodlnejšie a uvoľnene. Športová bundy by mala byť dostatočne dlhá aspoň tak, aby ste mali chránený chrbát a ľadviny. Výber farby je na Vás, podľa toho, aké farebné odtiene preferujete, najlepšie je však zvoliť farbu dobre viditeľnú aj v tme, hlavne pri behaní. Zaujímavé sú kombinácie modrej a fialovej farby so žltým, oranžovým alebo bielym sfarbením. V súčasnosti kúpite aj športové bundy, ktoré sú vybavené reflexnými prvkami.

Vyberajte s nami

Potrebujete novú športovú bundu alebo mikinu, ale ešte stále ste nenašli tú pravú? Ak sa zastavíte v našom internetovom e-shope, veľmi radi Vám s výberom pomôžeme. U nás nájdete flisové bundy aj mikiny, mikiny s kapucňou, športové mikiny na zips, ako aj mikiny s kapucňou a zipsom rôznych veľkostí, farieb, strihu a značiek. Ponuka je naozaj bohatá a my veríme, že od nás neodídete s prázdnymi rukami.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo