OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť... |


Rifle, džínsy, texasky- množstvo synoným najpopulárnejšej časti odevu

O rifliach či džínsoch sa toho popísalo už veľa. Ich história je veľmi bohatá a stále si vedia získať svojich priaznivcov a fanúšikov. Berieme ich už ako samozrejmosť, súčasť nášho každodenného života, ale mnohí z nás si pamätajú na časy, keď tomu tak nebolo.

Aké boli rifle kedysi? Obrovským módnym hitom zo Západu, na ktorý sa u nás stáli nekonečné rady a dali sa kúpiť jedine v Tuzexe za bony. Kto ich mal, považovali ho za odvážneho frajera a spolužiaci mu ležali pri nohách. To bol ten lepší prípad, v horšom prípade, kto sa odvážil obliecť džínsy, riskoval problémy v škole alebo zníženú známku zo správania. Takto nás režim kedysi „prenasledoval“ kvôli obyčajným- neobyčajným nohaviciam. A boli sme hrdí na to, že môžeme trpieť v mene módy!

Pomohlo savo alebo kefa

Myslíte si, že vyšúchané rifle sú výstrelkom módy 21.storočia? Rozhodne nie! Dnešná móda ich už prináša hotové, v obnosenej úprave. Už ich len obliecť a vyraziť do ulíc. Voľakedy sme si ich museli „vyrobiť“ sami, ak sme chceli kráčať s módou vtedajších západných celebrít. A dalo sa to celkom jednoducho! Bežné rifle sa poliali savom alebo sa šúchali kefou, aby sa dosiahol žiadaný účinok. Veď savo a kefa boli bežnými pomocníkmi v každej domácnosti, nebola o ne núdza. A obyčajné džínsy sa nám takpovediac z večera do rána premenili na rifle, ktoré nám závidel každý.

Džínsy- pôvodne pracovné oblečenie z čias kalifornskej zlatej horúčky preukázalo neuveriteľnú schopnosť prispôsobiť sa dobe, štýlu a miešať karty pri určovaní trendov. A ešte treba dodať, že aj poriadne nám všetkým pomotať hlavy. Veď ich milujeme všetci- deti, muži, ženy, mladí či starí. Pravdepodobne neexistuje človek, ktorý by nemal vo svojom šatníku aspoň jedny rifle.

Čím vyšúchanejšie, tým lepšie

Bezpochyby rifle ovládli celý svet! Dnes už nemusíme za nimi cestovať na Západ alebo čakať nekonečné hodiny pred obchodom a dúfať, že sa nám nejaké „ujdú.“ Nemusíme sa strachovať, že ostaneme bez nich.

Rifle sú nesmrteľné a majú nespočetne veľa podôb, tvarov, strihov a farieb. Aby Vám dodali ten správny švih a sexepíl, musíte si vedieť dobre vybrať. Ak stavíte na vyšúchané rifle, určite tým nič nepokazíte. Sú neskutočne trendy, cool a zaručia Vám pozornosť okolia. A nebudete potrebovať ani savo a kefu. Dnešní módni výrobcovia to všetko zvládnu za Vás. Jediné, čo treba urobiť, je vybrať si tie, po ktorých túžite a ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

V našom e-shope máme bohatú ponuku riflí v obnosenej úprave v rôznych farbách a strihoch viacerých svetových značiek. Už nemusíte chodiť dlhé hodiny z obchodu do obchodu, ale z pohodlia svojho domova si tieto džínsy môžete objednať u nás.

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať