OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť... |


Dámske ankle rifle - Rifle na tisíc spôsobov

Všetky sa nimi pýšime a zdobíme nimi svoje šatníky. Rifľovina je tu už vyše sto rokov a myslíme si, že sme expertkami na džínsy a všetko o nich vieme! Možno ovládame rifle dnešnej módy, o čom svedčí aj fakt, že sa náš šatník doslova hmýri rôznymi strihmi, vzormi, farbami či značkami tohto nesmrteľného odevu. Ale poznáme históriu džínsov? Čím pôvodne boli tieto nohavice? Pre koho boli vyrobené a určené? Ak nie, tak tu je niekoľko riadkov, ktoré nám hovoria o dejinách nami milovaného a stále noseného oblečenia. Možno po ich prečítaní si džínsy ešte viac obľúbime a zamilujeme.

Zlatokopi mali určite radosť

Rifľové oblečenie je už niekoľko desiatok rokov neoddeliteľnou súčasťou nášho šatníka, ale v minulosti bolo známe výlučne ako pracovné oblečenie zlatokopov. Blue jeans, inými slovami jednoducho rifle, sa pre nás stali symbolom slobody.

Za otca rifľoviny sa právom pokladá  Levi Strauss, ktorý po príchode do Kalifornie zisťuje, že baníci, ktorí navštevujú jeho obchod nie sú iba špinaví, ale aj otrhaní. Strauss čoskoro prichádza na myšlienku, že robotníci potrebujú pevné a odolné oblečenie, a preto začína vyrábať pracovné nohavice z plachtoviny. Neuplynie ani príliš dlhá doba a tieto nohavice nikto nevolá inak ako levisky. Povesť o Straussových unikátnych nohaviciach sa postupne rozširuje aj do ostatných častí Ameriky a do okolitých štátov. Postupom času rifle skutočne dobývajú svet a nikto im už nedokáže odolať.

Napriek tomu, že na úplnom začiatku nosili tieto odolné modré nohavice len zlatokopovia, v 50.rokoch 20.storočia dochádza doslova k boomu. Nohavice sa stávajú všeobecne obľúbené, vplyv na to majú určite dvaja páni - Marlon Brando a James Dean - symboly mladých rebelov. A odvtedy už žiadnu generáciu rifle neopustili!

Najpohodlnejšie oblečenie v dámskom šatníku

Dnešný svet módy nepozná hraníc! Ponúka nám nesmierne množstvo dámskych džínsov, takpovediac, od výmyslu sveta. A nielen vo svete farieb, ale aj strihov a vzorov. Pretože každá sme iná, každá sme náročná! Ale to čo nás spája, je láska k tomuto nesmrteľnému oblečeniu. Pre každú milovníčku riflí sme v našom internetovom obchode pripravili bohatú a zaujímavú ponuku dámskych ankle džínsov, v ktorých bude každá žena neodolateľná!

V našom e-shope nájdete niekoľko farebných prevedení ankle džínsov, z ktorých Vás určite niektoré oslovia a chytia za srdiečko! Neváhajte a vyberte si svoje sexy ankle rifle ešte dnes a obohaťte svoj šatník o ďalší, naozaj vydarený a kvalitný kúsok dámskeho oblečenia!

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať