OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active
zrušiť


Hodvábne blúzky - Čaro hodvábu

 

Niektoré z nás ho veľmi obľubujeme a často nosíme práve kvôli jemnosti, elegancii a príjemnej kvalite. Ale už možno máloktorá z nás vie, v akej krajine bol hodváb vynájdený a aká bola/je jeho história.

Hodváb za svoj vznik vďačí Číne, v ktorej bol vynájdený ako jeden z najlepších  materiálov pre zhotovovanie odevov -  má vzhľad aj charakter bohatosti, ktorému sa nijaký iný materiál nevyrovná. Dokonca sa o ňom traduje veľa legiend, niektoré z nich sú opradené rúškom tajomstva. Hoci dnešný človek už by len ťažko uveril, že za vznikom hodvábu stojí nejaký rozprávkový príbeh, faktom je, že v súčasnosti je získavanie hodvábu už starobylou tradíciou.

V minulosti nosenie hodvábu bolo znakom bohatstva a vysokého spoločenského postavenia. Síce uplynuli tisícky rokov, odkedy bol hodváb objavený, ale až doteraz si v určitom zmysle slova zachováva svoj charakter luxusu.

 

„Kráľovná“ tkanín príjemná na dotyk

 

Hodváb-jeden z najobľúbenejších a najžiadanejších materiálov na svete, ktorý prešiel veľký kus cesty, kým sa dostal do Európy. Ak je hodvábne oblečenie kráľovnou aj v našom šatníku, určite oceníme jeho vzácnosť a jedinečnosť. A čo my, ženy, máme z hodvábu najradšej? No predsa hodvábne blúzky! Vedia z nás vyčarovať úplne iné bytosti, keď sa všetky páry očí upriamujú iba na nás.

Záujem o výrobky z hodvábu neustále rastie a mnohé z nás pravidelne siahame či už po hodvábnej blúzke alebo obľúbenej šatke z hodvábu. Oceníme ich hlavne pri výnimočných udalostiach, ale aj pri bežnom nosení v práci. Nie je jemnejšieho a príjemnejšieho materiálu, ako je hodváb. Veď už v minulosti bol veľmi vzácnym vývozným artiklom, vďaka ktorému zbohatol nejeden obchodník, ale aj kupec. Natoľko vzácna tkanina, že sa objavovala aj v rozprávkových príbehoch.

 

Hodvábne blúzky

 

Keďže aj my vieme, čo je pre vás dobré, pripravili sme ponuku hodvábnych blúzok v našom e-shope. Môžete si vyberať z viacerých farieb, napríklad bielej, oranžovej, čiernej, zelenej a ďalších. Vďaka tomu správnemu strihu zvýraznia dokonalo Vašu postavu. Perfektne sa dajú zladiť so sukňou i nohavicami, ba aj džínsami. K tomu výber správnej obuvi a Váš outfit bude dokonalý! Nechajte sa láskať a rozmaznávať nežnosťou hodvábu a buďte príťažlivá a sexy v každej spoločnosti.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať