OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
XS filter_active S filter_active M filter_active L filter_active XL filter_active XXL filter_active 32 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active 54 filter_active 56 filter_active 58 filter_active
zrušiť... |


Folklór je opäť v kurze

Kto by nepoznal folklór a všetko to, čo je s ním spojené? Bezpochyby má svojich obdivovateľov, ale nájdu sa určite aj takí, ktorí ho príliš „nemusia“. Či už patríte k jednej alebo druhej skupine ľudí, faktom ostáva, že folklór je neoddeliteľnou súčasťou módy, najmä tej dámskej.

Folklórne a ľudové motívy sú momentálne veľmi in. Móda inšpirovaná folklórom sa opäť vracia na výslnie. A keďže každá žena sa chce cítiť pohodlne a zároveň byť príťažlivá, občasná zmena aj v našom šatníku nebude určite na škodu. Práve naopak, môže vyvolať veľmi pozitívne reakcie nášho okolia a milo prekvapiť.

Nechajte folklór vstúpiť aj do Vášho šatníka

Milé dámy, časy, keď sme sa za každú cenu snažili nosiť niečo nové, niečo čo tu ešte nebolo, sú už dávno minulosťou. Dnes je návrat do ľudovej kultúry veľmi populárny! Ľudové vzory znovu ožívajú a tešia sa veľkej obľube.

Folklórny dizajn, ktorý vyzerá veľmi mladistvo a žensky, dnes návrhári dávajú aj na také kúsky, na ktorých by sme to veľmi nečakali. Vzorované výšivky, nášivky, háčkované doplnky, skrátka hocičo, čo zvykli nosiť ešte naše mamy alebo skôr staré mamy na blúzkach sú momentálne kúsky, ktorými nešliapnete vedľa. Veď, ktorá z nás by netúžila opäť sa zaľúbiť do vecí pripomínajúcich minulosť? Napríklad do krásnej krojovanej blúzky?

Ako by to len bolo, keby sa nevrátili aj tie krásne folklórne vyšívané blúzky, ktoré s láskou vyšívali kedysi mamy svojim dcéram, aby ich mohli hrdo nosiť a tým prezentovať región, z ktorého pochádzajú. Každý mal totiž tradičnú výšivku, ktorá ho charakterizovala. Blúzka je základný a veľmi praktický kúsok, na ktorom sa tieto vzory vynímajú veľmi žensky a elegantne, takže smelo do toho!

S folklórnou krojovanou blúzkou určite nešliapnete vedľa

Móda inšpirovaná folklórom zažila veľký rozmach v šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch dvadsiateho storočia. Jej hlavnými prvkami sú prírodné materiály ako bavlna, ľan a dekoratívne prvky prevzaté z tradičného ľudového odevu. Opäť si prerazila cestičku do súčasného moderného sveta a získala nejedno dámske srdiečko.

Ak patríte k milovníčkam ľudových tradícií, motívov alebo ste jednoducho očarená krojovanými blúzkami s nádychom folklóru, rozhodne urobíte dobre, ak si aspoň jednu krojovú blúzku zaobstaráte pre svoj šatník. Veď nič Vás natoľko nepoteší, ako elegantná folklórna blúzka, ktorá Vám pripomenie krásne roky minulé v duchu ľudových tradícií.

V našom e-shope sa môžete naozaj pokochať krásnymi krojovanými blúzkami a stať sa majiteľkou tej, ktorá si získa Vašu priazeň. Neváhajte a vyberte si krojovanú blúzku z nášho internetového e-shopu, ktorá Vám padne ako uliata. Nechajte sa inšpirovať ľudovými motívmi našich predkov a zažiarte v modernom folklóre.

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať