OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52/54 filter_active
zrušiť


Hodvábne blúzky - Čaro hodvábu

 

Niektoré z nás ho veľmi obľubujeme a často nosíme práve kvôli jemnosti, elegancii a príjemnej kvalite. Ale už možno máloktorá z nás vie, v akej krajine bol hodváb vynájdený a aká bola/je jeho história.

Hodváb za svoj vznik vďačí Číne, v ktorej bol vynájdený ako jeden z najlepších  materiálov pre zhotovovanie odevov -  má vzhľad aj charakter bohatosti, ktorému sa nijaký iný materiál nevyrovná. Dokonca sa o ňom traduje veľa legiend, niektoré z nich sú opradené rúškom tajomstva. Hoci dnešný človek už by len ťažko uveril, že za vznikom hodvábu stojí nejaký rozprávkový príbeh, faktom je, že v súčasnosti je získavanie hodvábu už starobylou tradíciou.

V minulosti nosenie hodvábu bolo znakom bohatstva a vysokého spoločenského postavenia. Síce uplynuli tisícky rokov, odkedy bol hodváb objavený, ale až doteraz si v určitom zmysle slova zachováva svoj charakter luxusu.

 

„Kráľovná“ tkanín príjemná na dotyk

 

Hodváb-jeden z najobľúbenejších a najžiadanejších materiálov na svete, ktorý prešiel veľký kus cesty, kým sa dostal do Európy. Ak je hodvábne oblečenie kráľovnou aj v našom šatníku, určite oceníme jeho vzácnosť a jedinečnosť. A čo my, ženy, máme z hodvábu najradšej? No predsa hodvábne blúzky! Vedia z nás vyčarovať úplne iné bytosti, keď sa všetky páry očí upriamujú iba na nás.

Záujem o výrobky z hodvábu neustále rastie a mnohé z nás pravidelne siahame či už po hodvábnej blúzke alebo obľúbenej šatke z hodvábu. Oceníme ich hlavne pri výnimočných udalostiach, ale aj pri bežnom nosení v práci. Nie je jemnejšieho a príjemnejšieho materiálu, ako je hodváb. Veď už v minulosti bol veľmi vzácnym vývozným artiklom, vďaka ktorému zbohatol nejeden obchodník, ale aj kupec. Natoľko vzácna tkanina, že sa objavovala aj v rozprávkových príbehoch.

 

Hodvábne blúzky

 

Keďže aj my vieme, čo je pre vás dobré, pripravili sme ponuku hodvábnych blúzok v našom e-shope. Môžete si vyberať z viacerých farieb, napríklad bielej, oranžovej, čiernej, zelenej a ďalších. Vďaka tomu správnemu strihu zvýraznia dokonalo Vašu postavu. Perfektne sa dajú zladiť so sukňou i nohavicami, ba aj džínsami. K tomu výber správnej obuvi a Váš outfit bude dokonalý! Nechajte sa láskať a rozmaznávať nežnosťou hodvábu a buďte príťažlivá a sexy v každej spoločnosti.

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať