OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť... |


Čipkované blúzky - Všetky sú štýlové

 

Jednofarebné, vzorové, kárované, ľahké splývavé alebo čipkované – všetky blúzky vyzerajú štýlovo a cool, ak sú správne zladené a nosené na vhodné príležitosti. Rozhodne by tieto moderné kúsky oblečenia nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy.

Štýlové dámske blúzky sú nielen súčasťou dámskeho šatníka, ale aj hitom každej sezóny. Možno povedať, že majú univerzálne využitie – možno ich nosiť napr. do práce, na nákupy, rodinné oslavy, výnimočné príležitosti i na bežné nosenie. Dámska blúzka to je jednoducho symbol krásy, zvodnosti, elegancie, žiarivosti a jedinečnosti.

 

Čipka – symbol spoločenského postavenia

 

Vedeli ste milé dámy, že v minulosti čipka zohrávala veľmi dôležitú úlohu v spoločnosti? Bola totiž jedným zo znakov spoločenského postavenia. Inak povedané, v minulosti nenosil čipku len tak hocikto, iba tí, ktorí boli majetní a veľmi bohatí. Voľakedy sa čipka zhotovovala ručne, čo bolo časovo náročné. Až neskôr sa zaviedol stroj, ktorý napodobňoval vzdušné čipkové vzory. V súčasnosti sa už väčšina čipiek vyrába na strojoch, v ponuke sú najrôznejšie vzory a farby, ktoré napodobňujú tradičnú ručnú čipku.

Najčastejšie sa používajú čipkované pleteniny na výrobu spoločenských šiat, blúzok, topov alebo sukní. Ozdobnosť čipky ju predurčuje k tomu, že čipkované odevy sú veľmi populárne a obľúbené u nežného pohlavia po celom svete.

 

Ženská a sexy

 

Nie je nič viac ženské a sexy ako elegantná čipkovaná blúzka, ktorá zvýrazní postavu svojej majiteľke a premení ju na nevinnú zvodkyňu v danej chvíli. Veď ktorá z nás by nemala rada nežný dotyk čipky? Nie je iba výsadou modeliek, speváčok či ostatných celebrít, môžeme sa do čipky obliecť aj my.

Ak Váš šatník ešte nezdobí čipkovaná blúzka, je teraz ten správny okamih na zmenu. Nemáte čas kvôli množstvu povinnostiam chodiť do mesta na nákupy? Ani nemusíte! Z pohodlia Vášho domova si môžete pozrieť, vybrať a kúpiť čipkovanú blúzku, ktorá Vám padne do oka. A určite poznáte, že ide o lásku na prvý pohľad. Len v našom e-shope nájdete čipkované blúzky najvyššej kvality za rozumné ceny. Môžete si vyberať z čipkovaných blúzok s dlhým či krátkym rukávom, dlhšie i kratšie strihy, rôzne vzory, farebné prevedenia i značky podľa toho, na akú príležitosť chcete danú blúzku využiť. Tak neváhajte a urobte si radosť ešte dnes!

 

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať