OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
XS filter_active S filter_active M filter_active L filter_active XL filter_active XXL filter_active 32 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active
zrušiť... |


Blúzky s riasením - Blúzková elegancia

Čo je typickým symbolom ženskej elegancie? Jednoznačne blúzka! V dámskych šatníkoch nám ich visí určite niekoľko, pretože typická žena sa rozhodne nezaprie a tento ženský kúsok odevu máme vo svojom šatníku všetky.

Podobne ako iné druhy oblečenia aj blúzka prežila akoby klinickú smrť! V istom období nebola príliš populárna a skôr sa nám spájala so staršími generáciami žien- s našimi mamami či babkami. To teraz ale rozhodne končí a správne oblečená blúzka nám naopak dodá štýl. Dámske blúzky sa opäť vracajú pestré a atraktívne! A bola by veľká škoda tento veľkolepý návrat ženskej klasiky nevyužiť!

Dodajú ten správny šmrnc každej z nás

Na prvý dojem by sa možno zdalo, že blúzkam zostali verné už iba naše mamy a staršie dámy, ale ak objavíme veľkú výhodu a prednosť dámskej blúzky, tak sa jej  už  nikdy nebudeme chcieť vzdať! Prečo? Dôvod je úplne prostý! Blúzka totiž v určitom veku a tiež v určitom stave našej hmotnosti, poskytuje milosrdnú skrýšu pre prvé faldíky či ďalšie nedokonalosti postavy. Dokáže zdôrazniť prsia aj pás, ktorý sa nám s vekom už pomaly stráca.

Blúzky majú mať výraz a charakter. Preto ich bohato zdobia potlače, atraktívne materiály, volány, gombíky alebo goliere. Samy o sebe ako dizajnérsky kúsok potom potrebujú už len jednoduchý spodný diel: puzdrovú sukňu, šortky s pančuchami alebo nohavice.

Vsaďte na blúzky s riasením!

Každá moderná žena by mala mať vo svojom šatníku aspoň jednu blúzku. Pýtate sa prečo? Minimálne z toho dôvodu, že v nej budete vyzerať oveľa ženskejšie a okrem toho, perfektne pasuje k sukniam.

Nespornou výhodou dámskych blúzok je ich variabilita. Ponuka dnešnej módy je taká široká, že blúzky môžu nosiť ženy s rôznymi módnymi štýlmi. Treba však dbať na správny výber blúzky s ohľadom na danú situáciu.

Ak hľadáte vhodnú blúzku, ktorá by Vás reprezentovala v práci a zároveň dodala Vašej osobnosti šmrnc a eleganciu, tak blúzka s riasením je tou správnou voľbou!

V našom internetovom obchode Vám ponúkame niekoľko strihov a vzorov blúzok s riasením, ktoré Vás určite zaujmú! Vyberať si môžete z viacerých farieb či už stavíte na bielu klasiku alebo budete experimentovať s blúzkou v prírodných farbách. Voľba je iba na Vás! Isté je, že v blúzke s riasením z nášho e-shopu rozhodne nebudete mať núdzu o pozornosť a záujem Vašej spoločnosti!

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať