OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU


Naj modely


Keď sa povie dámska móda

Pri týchto slovách isto zbystrí pozornosť každá žena. Veď to je pre nás ženy typické, že častou témou našich rozhovorov s kolegyňami alebo priateľkami na káve sú najnovšie módne trendy, oblečenie, štýly. Držať sa trendov už nie je síce dávno in, presviedčajú nás o tom každodenne rôzne celebrity, či už filmové hviezdy, speváci alebo iní umelci, ale nič nepokazíme, ak sa necháme zlákať novinkami zo sveta dámskej módy. Vieme, že móda sa mení s dobou, niečo nové neustále prináša alebo opäť vracia na scénu „staré.“ Čo ostáva, je štýl.

Jedinečná, originálna a štýlová

Určite budú so mnou súhlasiť všetky dámy, keď poviem, že najlepšie sa cítime v tom oblečení, ktoré sa nám páči. Okrem pohodlia nám to správne oblečenie dodá sebavedomie, a budeme mať pocit, že sme dokonalé. Ak chceme kráčať s dobou a mať prehľad, čo je vo svete dámskej módy aktuálne, pozrime sa spoločne na módny manuál sezóny.

Trendy, ktoré ovládnu obchody a šatníky

Butiky so štýlovým oblečením už postupne zapĺňajú nové a nové kolekcie. Módni návrhári neustále vytvárajú zaujímavé modely, z ktorými sa môžeme inšpirovať a všetky nákupné maniačky si prídu na svoje. Na módnu scénu opäť prichádzajú staré známe plisované sukne alebo jednoducho povedané skladané sukne a šaty. Stačí si len vybrať vhodný materiál, správny strih, k tomu vyhovujúce doplnky a budete žiariť, kdekoľvek prídete. Z farieb bude kraľovať klasická vojenská zelená, o slovo sa prihlási aj zlatá farba, a to nielen v podobe doplnkov, ale aj šiat, sukní či sák. „Slušné nohavice“ a sako sa nám obvykle spájajú s pracovnými pohovormi alebo s formálnymi stretnutiami. To však už neplatí. Povoľte uzdu svojej fantázii, odviažte sa a oblečte si kostým či dámsky oblek s bláznivou potlačou aj na nepracovné príležitosti. Ak ste skôr romantickejšej povahy a milujete pastelové farby a volániky alebo jemné strapce, pri tomto módnom trende si určite prídete na svoje! Rozmýšľate nad výmenou alebo oživením svojho šatníka? Prejdite rovno k činom! Zastavte sa v našom internetovom obchode, kde v oddelení dámskej módy sa smú pokochať nielen Vaše oči pohľadom na krásne kúsky odevu, ale niektoré z nich sa môžu stať súčasťou Vášho každodenného šatníka. Je to také jednoduché – urobte si radosť a potešte sa novým oblečením od nás!

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:



Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf