OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment

Záves

Ohodnotiť produkt

viac informácií...

Je nám ľúto, tovar nie je dostupný.


Ohodnotiť produkt

Popis produktu

Záves

Číslo: 794916-270

Má izolačné vlastnosti proti žiareniu, teplu a chladu a tiež zatemňovacia funkciu. Takto ohrieva miestnosť v období zimy a chladí ju v lete. Jednoduchým zatiahnutím šnúrky na rašiace páske dosiahnete požadovanej šírky. Zaháknite záclonové krúžky alebo jazdca a Aranžujte šál na koľajnicu alebo tyči. Vo variante s krúžkami Vám stačí, ju iba navliecť na tyč. Tento pekný výrobok Vám určite urobí veľa radosti a naviac Vám ušetrí energiu! Uvedený rozmer je rozmer látky. Po naaranžovania na okno, sa šírka redukuje zhruba o polovicu. Materiál: 15% polyester. 85% polyakryl. Pokyny na údržbu: možno prať v práčke na 30 °C, jemné pranie. Rozmery = rozmery látky. Testovaná kvalita. Tento produkt je priebežne kontrolovaný naším oddelením zabezpečenie kvality. Kontrola je založená na prísnych kritériách testovanie na prítomnosť rezíduí napr. Formaldehydov, ťažkých kovov, pesticídov a PCB. Testované na škodlivé látky.

>
Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať