OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment

1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Elegantné dievčenské plavky. Plážová móda pre vašu malú morskú vílu

Miluje vaša dcérka vodu? Pri bazéne je ako odtrhnutá z reťaze a už teraz sa nemôže dočkať, až konečne pôjdete na dovolenku k moru? Potom jej určite kúpte slušivé dievčenské plavky. Jednodielne, dvojdielne, tankiny ... plážová móda toho ponúka veľa. Hlavné je to, aby sa vašej malej morskej víle páčili a radovánky pri vode si v nich patrične užila.

 

Jednodielne dievčenské plavky

Jednodielne detské plavky sú ideálne pre mladšie dievčatá v predškolskom či na začiatku školského veku. Zatiaľ čo s bikinami by vaša princezná mohla trošku zápasiť, jednodielne detské plavky si sama hravo oblečie aj vyzlečie. Navyše nehrozí riziko, že by sa jej napríklad na šmykľavke alebo tobogane zaseklo zapínanie podprsenky o ostrú hranu. V plavkách vcelku sa tiež dobre pláva - a ak má vaše maličká nejaké to kilo navyše, v jednodielnych plavkách ho hravo zakryje. Najmä pre mladšie dievčatá sú jednodielne detské plavky vcelku ideálnym variantom. Do bazéna aj k moru.

 

Dvojdielne dievčenské plavky

Dvojdielne detské plavky, teda bikiny, odporúčame skôr väčším dievčatám, ktoré už nosia podprsenku a zvládnu si tak vrchný diel bez problémov zapnúť (uviazať) samy. V bikinách sa navyše budú cítiť dospelejšie, viac ako ženy, čo dnes väčšina mladých dievčat doslova vyžaduje. Plážová móda ponúka aj dvojdielne detské plavky s kosticami – ale ty svojej pomaly dospievajúce princeznej nekupujte. Pre obdarenejší slečny sú vhodnejšie dievčenské plavky so športovou podprsenkou, ktorá ich dekolt príjemne spevní. Ak také plavky nenájdete, pokojne kúpte nohavičky a podprsenku zvlášť.

 

Detské tankiny

Rovnako ako plavky pre dospelé ženy, aj tie dievčenské plážová móda ponúka vo forme tankin. Ak tankiny nepoznáte, vedzte, že sa jedná o klasické nohavičky a top vo forme tielka. Plavky - tankiny sú akýmsi prechodom medzi jednodielnymi plavkami a bikinami - nosia ich najradšej ženy, ktoré chcú zostať zvodné, ale zároveň potrebujú na svojom brušku alebo bokoch zakryť nejaký ten nedostatok. Ak teda vaša dcérka nemá perfektnú postavu (alebo sa jednoducho hanbia), pokojne jej dievčenské tankiny kúpte.

 

Detské plavky možno ľubovoľne kombinovať

Ako sme už naznačili, plážová móda dovoľuje dievčenské plavky kombinovať - ??stačí kúpiť nohavičky a podprsenku zvlášť. Pokojne teda svojej princeznej zaobstarajte detské nohavičky (tzv. boxerky) a k tomu športovú podprsenku - získate skvelý športový set pre hranie plážového volejbalu. Voľnú ruku máte tiež v kombinovaní farieb, ale snažte sa držať základných pravidiel, ktoré plážová móda má. Buďto vyberte podprsenku a nohavičky rovnaké (podobné) farby, alebo opačných farieb, alebo sa držte pravidla, aby aspoň jedna farba (či už napríklad v minimálnom zastúpenia), bola na oboch dieloch.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať