OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment

1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Dámske oblečenie s.Oliver. Pre ženy, ktoré si vážia samy seba

Nemecká spoločnosť s.Oliver je stelesnením horúcich módnych trendov, vysokej kvality oblečenia a relatívne dostupné ceny. Či už si od s.Oliver zaobstaráte dámske bikiny, čižmy, nohavice, tričko, hodinky alebo náušnice - vždy sa môžete spoľahnúť na to, že vám perfektne sadnú, budú skvele vyzerať a vydrží vám pokojne aj niekoľko rokov.

 

Už od roku 1969

História značky s.Oliver siaha až do roku 1969, kedy si majiteľ Bernd Freier svoj 25 m2 veľký butik v nemeckom mestečku Würzburg pomenoval po hlavnom hrdinovi slávneho románu Charlesa Dickensa - Sir Oliver. Až o deväť rokov neskôr, v roku 1978, potom kvôli súdnemu sporu so spoločnosťou predávajúci parfumy urobil zo slova Sir skratku a ponechal jej názov s.Oliver. Ten si hneď o rok neskôr nechal v Mníchove patentovať a spoločnosť ho hrdo nesie až dodnes.

 

Skutočná móda pre skutočných ľudí

s.Oliver nemá žiadnu vyhranenú cieľovú skupinu - svojimi líniami cielia na všetky segmenty zákazníkov. Najväčší jeho líniou je s.Oliver Casual, ktorá ponúka pohodové aj elegantné voľnočasové oblečenie pre mužov aj ženy. Línia nazvaná QS by s.Oliver zase sleduje aktuálne módne trendy a predstavuje perfektné oblečenie pre teenagerov a mladé dospievajúce ženy, ktoré chcú ísť s dobou. Konečne s.Oliver Selection cielia skôr na starších zákazníkov, ktorí si potrpia na konzervatívnejší a elegantný štýl obliekania.

 

Okrem týchto základných troch línií má s.Oliver veľa ďalších odnoží. Za všetky menujme napríklad s.Oliver Bodywear (dámske bikiny, plavky, pyžamá, domáce oblečenie alebo spodná bielizeň), s.Oliver Junior (oblečenie pre deti), Triangle by s.Oliver (oblečenie nadmerných veľkostí) alebo s.Oliver Accessories (tašky , pásky, hodinky, náušnice a ďalšie doplnky).

 

Dôraz na vzťahy s ľuďmi

s.Oliver si doslova zakladá na svojej prestíži a dobrej povesti. Už dlhodobo sponzoruje duševne postihnutých športovcov na špeciálnych olympiádach a v prípade väčšej globálnej katastrofy obvykle usporiada zbierku na pomoc všetkým postihnutým. Po ničivom zemetrasení na Haiti v Januári roku 2010 napr. s.Oliver z každého predaného kúsku oblečenia obetoval svoju províziu a posielal ju priamo príbuzným obetí zemetrasenia. Po záplavách v Indii roku 2005 usporiadal charitatívnu zbierku. A navyše je jedným z hlavných sponzorov afrického festivalu, ktorý bojuje proti rozširovaniu chorobe AIDS.

 

s.Oliver v dnešnej dobe

Dnes je s.Oliver značkou, ktorá má cez 2 000 predajných miest vo viac ako 30 krajinách sveta. Kvalitné dámske aj pánske oblečenie - bundy, kabáty, nohavice, plavky, bikiny, hodinky, náušnice alebo obuv - zaobstaráte prakticky v každom väčšom meste. A ak sa vám nechce? Potom si objednajte online tu na Otto.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať