OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť


Začalo to džínsy, pokračuje obuvou. Značka Mustang dobýva svet

Značka Mustang bola po dlhé roky spájaná hlavne s výrobou džínsov - jednalo sa o jednu z vôbec prvých firiem, ktorá vyrábala a predávala džínsy mimo územia Spojených štátov amerických. Postupom času ale svoje portfólio rozšírila aj na ďalšie oblečenie a na prelome 20. a 21. storočia sa vrhla aj na výrobu kvalitných topánok. A práve vďaka tomu si dnes môžete zaobstarať špičkovú obuv, ktorá vám však zároveň neprevetrá peňaženku.

 

Po stopách rodu Hermannou

Mustang ako značka už má poriadne fúzatú históriu. Počiatky firmy nájdeme v roku 1932, kedy si Luisa Hermann v malom nemeckom mestečku Künzelsau založila továreň na oblečenie. Továreň sa vtedy špecializovala na výrobu pracovného oblečenia - najmä na návleky na nohavice, ktoré slúžili ako odev pre pastierov dobytka. Až po 2. svetovej vojne sa portfólio výrobkov trošku mení a Mustang sa začína venovať tomu, čo ho v budúcnosti preslávi najviac – džínsom.

 

Dámske aj pánske nohavice Mustang mali vo svete obrovských úspech - a spoločnosť tak hľadala možnosti, ako tohto úspechu využiť a vyťažiť z neho maximum. Na konci 70. rokov sa preto rozhodla k ďalšiemu veľkému kroku – Mustang začal vyrábať tričká a košele.

 

K poslednému veľkému zlomu v histórii firmy potom došlo na prelome 20. a 21. storočia, kedy Mustang vstúpil na trh s obuvou. Hoci v tomto sektore nemal do tej doby žiadne väčšie skúsenosti, vďaka desiatkam rokov strávených v módnom priemysle sa na obuvníckom trhu rýchlo zabýval a získal na ňom pevné postavenie. Úplne právom a zaslúžene.

 

Elegancia, štýl i kvalita

Obuv značky Mustang je hneď na prvý pohľad veľmi praktická. Môžu ju nosiť mladé dievčatá aj zrelé ženy. Elegantné dámy aj športovo založené typy. Tí, čo hľadajú obuv za rozumnú cenu aj tí, ktorí si potrpia na pohodlie a výnimočnú kvalitu. Obuv značky Mustang kĺba všetky tieto parametre dohromady - a vytvára tak jedinečné topánky, ktoré dokonale padnú na nohu akejkoľvek ženy.

 

Nie je žiadnou náhodou, že sa značka Mustang na obuvníckom trhu usadila tak rýchlo. Papuče, lodičky, baleríny, krátke čižmy či vysoké čižmy v rôznych farbách a prevedeniach osloví aj tie ženy, ktoré sú inak pri kupovaní obuvi až prehnane vyberavé.

 

Vyberte si u nás v Otto topánky Mustang, ktoré sa vám páči najviac, a obujte na svoju nôžku unikátny kúsok s logom neskrotného koňa. Vydrží vám verne slúžiť aj niekoľko sezón a vy tak svojho rozhodnutia určite nebudete ľutovať. Za to dáme ruku do ohňa.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať